en iyi hosting hangisi

expert

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar hangi hosting firması ile çalışacağımı bulamadım bana radyo hizmeti veren sağlam hosting firması lazım. tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenerliufuk

OpenCart-TR
Web sitesi
www.yanardag.com.tr
radyo olayından pek anlamam ama istersen bir incele derim bizzat çalıştıgımız firma her hangibir sorunla karşılaşmadım.

http://www.hostavrupa.net/index.php

adobe

OpenCart-TR
hostabi yi deneyebilirsin radyo olayında iyiler

göktürk

OpenCart-TR
benim 12-13 adet sitem var.
uzun zamandır çalışıyorum ve destek hizmetleri süper.
mesaj olmazsa telefonla destek alırsın.
kendilerine ait data center leri var.
tr deki kaliteli firmalardan.
refimle bi bak istersen.

https://www.netinternet.com.tr/panel/aff.php?aff=665

el.aciz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.icgiyimbayan.com
ontek' i deneyebilirsin.

http://www.ontek.com.tr

Platin Paket seçenekleri gayet uygun. Teknik desteğide hem hızlı hemde güvenilir bir firma. Bizzat çalışıyorum.

rlgnc

OpenCart-TR
Arkadaşlar yeni konu açamadığım için ve de sorunun hostingle ilgili olduğunu düşündüğüm için sorumu burdan sormak istiyorum.

1.5.1.1 kurulu sistemde Sizi için Seçtiklerimiz ve ürüne seçenek ekleme kısmındaki otomatik tamamlama özelliği çalışmıyor. Hal böyle olunca da ne Ürüne seçenek ekleyebiliyorum ne de Sizin için seçtikleriniz modülünü kullanabiliyorum. Denemek için tamamen kaldırıp sıfırdan kurulum yaptım yine çalışmadı. Aynı kodları başka bir hosting firmasına yükleyip test ettim çalışıyor. İşin ilginç tarafı bu sorun firmanın sunucu değişikliği sonrasında ortaya çıktı. Hasılı kelam sorunun sunucu kaynaklı olduğu kesin de firma yetkilileri bu sorunu çözemedi ve beni buraya yönlendirdi. Konuyla ilgili fikri olan arkadaşlar varsa lütfen paylaşsın. Şimdiden teşekkür ediyorum.

rafetusher

OpenCart-TR
özelden ulaşırsan sana demo host açabilirim bir denersin beyenmezsen sileriz.

expert

OpenCart-TR
arkadaşlar yorumlarınız için tşk ederim peki radyohost.net ve daha.net firması hakkında bilgi olan varmı.
ben radyo ve e,ticaret sayfası yapacam. radyohost.net mi yoksa daha.net mi şeçmeliyim.

LineStyle

OpenCart-TR
Google'a hosting yazınca en baş sırada çıkan ve Türkiye ve Avrupa da kendine iyi yer edinmiş bir firma olan Natro Web Hosting tercih etmeni öneririm...

www.natro.com www.natro.com.tr

expert

OpenCart-TR
arkadaşlar daha.net hosting alacam ama hagisi lacağıma karar veremedim hosting de daha yeniyim sizce hangi paketi almalıyım.

orjisan

OpenCart-TR
natro ile görüş derim, benim yıllardır çalıştığım, firma biraz tuzlu diyorlar ama, gece saat 3-4 fark etmiyor, telefonda birini buluyorsun ve yardımcı oluyor da

sınırsız diye bişey yoktur ama, natronun sınırsız olayı var(aşırı yüksek kapasite diyelim)
linesytle katılıyorum, natro ile tanışana kadar 3 firma değiştirdim...en önemlisi bu!