Ürün Ek Seçenekleri ile Birlikte Resim Nasıl Değişir?

ftp.pusula

OpenCart-TR
1.4.9.1 versiyonu Kullanıyorum..
Mesela Ürün Detaylarına Girdiğimde Renk Seçenekleri Ekledim Mavi kırmızı Sarı gibi..
ek Seçeneklerden Sarı yı Seçtiğimde Soldaki ürünün Rengide Değişsin Sarı Olan Resmi göstersin istiyorum.. bunu yapabilen bir modül var mıdır ? Forumda baya bi aradım ama Bulamadım.. Saygılar..

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
Sizin istediğiniz biraz uğraşı istiyor ve bunu opencartta bulacağınızı sanmıyorum. Genelde tekil olarak yapanlar var ama entegre etmeside bir hayli güç. Size şöyle bir tavsiye.

Ürünler sayılacak kadar az ise photoshopta rengini değiştirip ek resim olarak ekleyebilirsiniz..

ftp.pusula

OpenCart-TR
yok sanırım anlatamadım.. Ürünler çok zatende yeni yeni eklemeye basladım ürünleri..
Ama tam olarak şunu istiyorum..
Mesela A ürünü var elimde.. A ürününün 7 çeşit rengi mevcut diyelim.. Ve 7 çeşit resimide elimde mevcut..
Şimdi Müşreti Ürünü inceli ve almaya karar verdi.. Ek seçeneklerde 7 renk görünüyor Müşteri Renk seçeneklerinden rengi seciyor mesela sarı rengi seçiyor ama ürün resmi değişmiyor..
Ben Müşreti renk seçeneklerinden Sarıyı seçtiğinde resimde otomatik sarıya dönsün isitiyorum..Ama sanırım böyle birşey yok ve bu birazda imkansız bişey..

ftp.pusula

OpenCart-TR
Bende 1.4.9.1 kullanıyorum ama sanırım bu eklenti ücretli..Yinede cok tşk.ederim ilginiz için..

ftp.pusula

OpenCart-TR
http://theqdomain.com/ocstore/opt-plus-redux
Burdaki eklentiyi satın aldım..
Ancak renk seçiminde ürün resmi değişmiyor..
Sebebi ne olabilir..
Normal bi şekilde Çalışıyor Modül..Admin panelinden gerekli ayarları giriyorum..
Resimleri ekliyorum
Amka Site önyüzünde Ürünün seçeneklerinden değişik rengi seçtiğimde ürünün rengi değişmiyor..
Ama şöyle bi durum var..
Ürünün değişk rengini seçip sepete ekle dediğimde Sepette modül doğru çalısıyor..
Yani ürünün resmi sepete eklendiğinde alış veriş sepetinde değişiyor..
Ama Product sayfasında ürünün resmi değişmiyor..
Yardımlarınızı bekliyorum..
Saygılarımla iyi çalışmalar..

Olayı Çözdüm..Bu Eklentiyi Satın Alacak Arkadaslar Olursa Ve Benim yaşadığım sorunu yaşarlarsa diye belirtmek isterim ki..

Eğer Default Dısında Bi tema kullanıyorsanız modülü unrar yaptığınızda
vqmod/xml/options_plus_redux_vqmod.xml
bu yoldaki dosyadaki Default kısımlarını kendi temalarının adıyla değiştirirlerse Modül çalışacaktır..
Bilgilerinize sunulur..

iyi çalışmalar..

sneakydr

OpenCart-TR
http://theqdomain.com/ocstore/opt-plus-redux

Bu eklentinin çalışır demosunu görebileceğimiz bir yer var mı?