Yorumlarınız benim içiin önemli

Loopus066

OpenCart-TR
www.emrekitabevi.com bir bakın arkadaşlar eleştirilere açığım

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
Hayırlı olsun

ilk olarak box_top.png resmindeki ok işaretini kaldırabilirsin resimler üst üste biniyor.Örn alışveriş sepeti yanındaki sepet resmi yada bu resimleri sil gitsin derim ben

box_middle.png (üye giriş ve sepet alanında)resmine yuvarlaklar yerine şeffaf kitap resmi daha mantıklı olur

bg_urun.gif resmi(ana sayfa ürün alanı) resmini uzat istersen ürün isimlerin cok uzun resim yarım kalıyor

logonun sağ tarafı cok acık kalmıs orayrada bi resim ekleyebilirsin

genel olarak güzel eline sağlık hayırlı satışlar

Ayrıca kitap konusunda banada yardımcı olabilirsin aynı sektördeyiz bende vcd + dvd olarak yardımcı olabilirim pmatarsan sevinirim

adsl77

OpenCart-TR
siteniz hayırlı olsun. görsellik açısından yorumda bulunmayacağım sadece eleştirim; kitap sitesi yazarsız olmaaaaz. forumda yazarlar modülü mevcut onu kurun !. şimdi farkettim ie9 da ürün sepete ekleyince ürün resimleri görünmüyor ve site kayıyor diğer tarayıcılarla bakmadım. sanırım üstteki cube bannerden kaynaklanıyor olabilir adminden hoşgeldiniz alanına ekledin sanırım onu düzeltmelisin. kargo ücreti 9.90 demişsin :D insanları alışverişe teşvik etmek için ücretsiz kargo tutarına 69 tl mantıklı olablir. bence biraz daha geliştirmelisin...

bol kazançlar dilerim...

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
firefoxtada aşağıdaki resimdeki hataları veriyor

Uploaded with ImageShack.us

ara güncelle alışverişe devam

bence yazar kısmına gerek yok arkadaş zaten yayınevlerini koymuş eğitimde yazar pek önemsenmiyor genelde yayınevi önemli benim görsel setlerdede müşterinin aradığı videoları hazırlayan kurum önemli öğretmenleri kimse sormuyor :)

burhan

OpenCart-TR
tam inceleyemedim site çok yavaş sanırım şuan sunucuda sorun var

ama ek olarak resimleri optimize etmenizi öneririm mesela arka plan resmi 20kb optimize edince 1kb oluyor ve gözle görülür bir kayıpta olmuyor tüm resimleri optimize etseniz bir kaç saniye daha erken açılır site belkide daha fazla

birde kullanılan font sanki tasarımı basitmiş gibi hissetiriyor yanlış anlamaın bu benim düşünem ama garip bir şey nasıl desem sanki html programları ile yapılmış gibi bir his veriyor :)

soulofthesea

OpenCart-TR
Hayırlı olsun. Site gayet iyi görünüyor. Ancak naçizane bir kaç fikrimi belirtmek isterim ki; Logonuzu sanırım giften jpg ye çevirmişsiniz ve çözünürlüğünü kaybedip flu bir görüntü ortaya çıkmış. İkincisi site sanki biraz yavaş açılıyor. Bunların harici çok başarılı. iyi çalışmalar dilerim.

GraFiker

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ucretsiztemalar.com
Görüntü ve içerik oldukça iyi, fakat arkadaşın da dediği gibi oldukça yavaş açılıyor, bu da senin için dezavantaj.

sabitertan

OpenCart-TR
Site genel görünüm itibariyle iyi ancak bazı javascript hataları mevcut, livesearch eklentinizi yeniden gözden geçirin derim. Ayrıca sunucunuz yeterince hızlı cevap verememekte bu nedenle sitenizde ciddi yavaşlamalar söz konusu. Sunucunuzda bir takım optimizasyon çalışmaları gerekli.
İyi çalışmalar