Satın alma işini farklı sayfadan yapmak

Grafi Life

OpenCart-TR
Merhabalar ben yeni bir opencart kullancısıyım satışlarımı gitti gidiyor üzerinden yapıyorum kredi kartı ile ödeme için vs. gerekli işlemleri daha başlatmadık opencart içinde kişi satın ala bastığında onu gitti gidiyor satış sayfasına yönlendirmem mümkünmü ? Herkese kolay gelsin...

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
mümkün olabilir. yani siz ayrı bir link verirsiniz "gitti gidiyorda satın alın diye" ama gg sizden %10 luk bir fark kesiyordur bunun bilincindesiniz bence. ama bankalarında ortak ödeme sayfası diye bi hizmetleri var. istersen google veya forumda ara bu konuda bir çok bilgi mevcut.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Aynı alt yapıyı taşımadığı için uyarlaması çok zor gibi geliyor bana.. Ama opencart olsaydı kaç tane siteniz olursa olsun ürünlerinizi excel modulunu kullanarak bütün sitelerinize yükleyip alttaki değişikliği yaptığınızda satış işlemleriniz tek bir sayfadan olabilirdi..

Bul..
Kod:
            <form action="<?php echo str_replace('&', '&', $action); ?>" method="post" enctype="multipart/form-data" id="product">

Değiştir..
Kod:
            <form action="http://www.siteadresi.com/index.php?route=checkout/cart" method="post" enctype="multipart/form-data" id="product">