Galeri Modulu 1.5.1-1

attalias

OpenCart-TR
1310400523.gallery_album_2-200x200.jpg
not: resim kendisinin değil ama benziyor.ayrıca bu ücretsizdir.İkinci Bir not Türkçe dil Dosyaların bazı kısımları türkçeye çevrilmemiştir..

Ekli dosyalar

• galeri1.5.1-1 çevirisiz.zip
    23.1 KB · Görüntüleme: 381

tolga35

OpenCart-TR
1.5.1 sürümüm
aldıgım hata

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/altinpat/public_html/admin/language/turkish/module/gallery.php:47) in /home/altinpat/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/altinpat/public_html/admin/language/turkish/module/gallery.php:47) in /home/altinpat/public_html/system/engine/controller.php on line 29

attalias

OpenCart-TR
Dil Dosyasından Olmalı..tekrar veriyorum..çevirisiz

tolga35

OpenCart-TR
Çevirisizinde problem yok üstad

sinanteker

OpenCart-TR
Ben anasayfaya koydum fakat galerinin linkini atıyor ben anasayfadada galerideki resimleri göstermek istiyorum nasıl yapabilirim?

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
tolga35' Alıntı:
1.5.1 sürümüm
aldıgım hata

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/altinpat/public_html/admin/language/turkish/module/gallery.php:47) in /home/altinpat/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/altinpat/public_html/admin/language/turkish/module/gallery.php:47) in /home/altinpat/public_html/system/engine/controller.php on line 29

Dil dosyalarını utf 8 bomsuz olarak kayıt edin..

capuela

OpenCart-TR
modulu nasıl yayınlayacahız ana sayfada lınkde cıkamdı:(

el.aciz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.icgiyimbayan.com
Yükledim, ancak bende bulamadım. galeriyi nerede yayınlayacağız?
Ayrıca türkçeleştirdim. Deneyeceğim.

ilkerergin

OpenCart-TR
Bu modülü ekledikten sonra ana sayfada gösteriyorum.Ama galeriler yazı ile alt alta liste şeklinde çıkıyor.
KAtegorileri Fotograflı ve yanyana (grid) şekinde nasıl görüntülettirebiliriz.?

piriyatel

OpenCart-TR
Web sitesi
handyteile.at
Aynı durum bendede var demekki özelliği bu :) galeri tıklayınca yan yana cıkmıyor resimler alt alta cıkıyor bi ayarınımı atladım yoksa buşekildemi www.handyteile.at de demek istediğim olay

ejdehar

OpenCart-TR
bu opencart 1.4.9.3 sürümünde çalışır mı ?

ulas_22

OpenCart-TR
Modül için teşekkürler başarılı bir modul. ancak link olarak degilde ana sayfada ürünler resim olarak görünse çok mükemmel olurdu acaba bir yönetmi varmıdır?

hipokondriyak

OpenCart-TR
galeri mantıgı guzel hosta listeleme seklınd oluyor bunu tablo haline getirlimiş olsa güzel olur css i de normal css ten çektiği için yenı div ve css ataması yapmak gerekır

kimber47

OpenCart-TR
kaydederken hata veriyor

Warning: mysql_real_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /home/pcansbil/public_html/cart/system/database/mysql.php on line 54Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcansbil/public_html/cart/admin/index.php:75) in /home/pcansbil/public_html/cart/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcansbil/public_html/cart/admin/index.php:75) in /home/pcansbil/public_html/cart/system/engine/controller.php on line 29