Ürün Çekme

ixor42

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar forumda araştırmama rağmen soruma yeterli cevabı bulamadım daha doğrusu yaptım fakat uyum sağlamadı . Firmanın yetkilisi bana xml kodlarını verdi giriş kısmına kaynaktan kodları ekliyorum ürün ismi , adet,tür vs tablo çıkıyor ama ürünler gözükmüyor ve değişik kodlar gösteriyor bozuk şekilde . Bu problemim hakkında sizlerde yardım bekliyorum .

yunus707

OpenCart-TR
ne ölçüde çekebiliyorsun sorunlar tam olarak ne hataları yazsan ekran resımleri koysan resimler gelmiyor dedin belkı orda duzeltilmesi gereken kodlar vardır kodlar gözüküyor dedin urun sayfasına bakmanı öneririm

ixor42

OpenCart-TR
Hata olarak tablo geliyor ama sadece başlıklar geliyor örneğin ürün adedi ürün adı gibisinden .Onun haricinde tablo içerisnde karışık kodlar geliyor .Sitede çekmek için modul var ama panelde gözkümüyor bende nasıl yapcagım anlayamadım

yunus707' Alıntı:
ne ölçüde çekebiliyorsun sorunlar tam olarak ne hataları yazsan ekran resımleri koysan resimler gelmiyor dedin belkı orda duzeltilmesi gereken kodlar vardır kodlar gözüküyor dedin urun sayfasına bakmanı öneririm