Sohbet

saral

OpenCart-TR
arkadaşlar benim Sohbet sitelerim var ve Şunu fark ettim Elektronik üzerine kurulu olan sitemi google hiç kasmadan Çok sevdi qünlük qiriş 250 500 bunu kasmadan yapıyorum Sizden Ricam ve ustadlardan bir istek diyelim opencart üzerinden Sohbet teması yapılabilirmi (wordpress veya php html vb temalar qibi ) Tabi yapılıabilirSe paylaşılırSa 5 Sohbet siteme katmak istiyorum şimdiden tşk ederim

yunus707

OpenCart-TR
Sohbet temasından kastın nedir pek anlamadım ama tema uzerınde dileğin gibi değişiklik yapabilirsin tek sınır hayal gücün ama istediğin bir modül ise bir alışveriş sitesinde sohbet ne kadar mantıklı olur tartışılır ha bide hostunu kasarsın istediğini ve kullanma şeklini daha açık yazarsan yardımcı olacak bir arkadaş kesin cıkacaktır.

HostAnadolu

OpenCart-TR
sohbet sitesi ve opencart? Ben bağlantı kuramadım:)

print

OpenCart-TR
Bence sohbet yerine canlı yardım yapsan daha iyi olur.Elektronik sitesinde sohbet bence pek mantıklı değil.

saral

OpenCart-TR
Konuyu Soyle açıklamak GerekirSe sanırım Sizlerin Chat yada Mirc yada irC kavramından biraz yoksunsunuz (yanlış anlaşılma olmasın) Sohbet Teması ornek www.takilsana.com/sohbet.php qibi Yani Mirc sitesi demek istedigim ve bunun için bir tema elektronik veya giyim üzerinden Sohbet yaptırmayacagım Sadece domaine ait sohbet teması kurmak istiyorum hepsi bu

bekow238

OpenCart-TR
beyler size bir soru sorucam şimdi openkarttan site açtım ürünler var stoklarıyla bu ürünler doğru değil mi? yani alan olsa bana kdv si falan gelicek dieri openkart sahiplerine ve onalrda ürünü yollucak? yol bumu öyle değilse para bana gelicekse eğer bende ürün yok sorun olur :) şimdiden saolun