Devam Butonu

Metuh

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar konularda tarattım ama bulamadım belkide çok basit olmasına rağmen ekte gözüken devam butonunu kaldırmak istiyorum kople, konu hakkında yardımcı olabilcek kimse varmı teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 12.jpg
    12.jpg
    6.7 KB · Görüntüleme: 31

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
kladırmıştım onu ben yarın ofiste bakayım dosyaya nerde yaptığmı hatırlamıyorum çünkü. gün içinde yazarım benden önce biri yazmaz ise :D

Metuh

OpenCart-TR
çok teşekkür ederim arkdaşım çok gereksiz bir buton hiç bir işe yaramıyor zaten şuanda tıkladığımda da sayfa görüntülenemiyor çıkıyor kaldırıcaktım şimdi şart oldu

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
ona tıklanınca ana sayfaya dönmesi gerek aslında ama dur bakayım bir yarım saat vaktin varsa

catalog\view\theme\default\template\information\information.tpl dosyasını aç

Bul
PHP:
<td align="right"><a onclick="location = '<?php echo str_replace('&', '&', $continue); ?>'" class="button"><span><?php echo $button_continue; ?></span></a></td>
Değiştir
PHP:
<td align="right"></td>

sanırım bu işinizi görür[/php]

Metuh

OpenCart-TR
evet aynen böle çok teşekkür ederim sağolasın kurtuldum sonunda bu konu hakkında başka mesaj göremedim kullanıcılar için faydalı olabilir. Aşağıdaki şekilde kople kalkıyor aşağıdaki kodu kople silince kople kalkıyor belki başka arkadaşlara yardımcı olabilir tekrar teşekkürler iyi geceler

PHP:
<div class="buttons">
      <table>
        <tr>
          <td align="right"><a onclick="location = '<?php echo str_replace('&', '&', $continue); ?>'" class="button"><span><?php echo $button_continue; ?></span></a></td>
        </tr>
      </table>
    </div>

hardey

OpenCart-TR
1.5.4.1 versiyonda kaldırmıyor. Nasıl kaldırabilirim ?