Bayan İç Giyim Sitesi İçin Bir Kaç Eklenti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

facehaber

OpenCart-TR
Selam Arkadaşlar bayan iç giyim sitem var bu siteme bir kac eklenti yaptrmak istiyorum tekliflerinizi değerlendirip geri donus yapılacaktır.

Hemen al + İncele Modul

Ürünü Arkadaşına Tavsiye Et Modulu

Ürünü face de paylas modulu

slide modulu

uye ol modul+ gif

su tek urun satıs siteleri varya altın cilek vs ordaki gibi soru cevap iletişim tarzı bişi olcak yani biz arayalim gibi

bunlar kac lira olur tekliflerinizi bekliyorum

bütçeniz ne kadar gibi garip sorular sormayin lütfen:) emeğiniz neyse onu ister pm isterseniz konu altında belirtirsiniz...

Dip not: Ürün çekme ekleme botu yapabilen varsa onun icinde ayrı teklif verirseniz sevinirim tşkler şimdiden..

oztepclub

OpenCart-TR
Aslinda forumda arastirsaniz istediklerinizi kendinizde yapabilirsiniz.

facehaber

OpenCart-TR
hocam araştırdımda bulamadım bulduklarımı yanlıs uygulama yaptim herhalde:) nerdeyse site ucuyordu

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
facehaber' Alıntı:
hocam araştırdımda bulamadım bulduklarımı yanlıs uygulama yaptim herhalde:) nerdeyse site ucuyordu

her zaman ilk olarak local'de yani kendi bilgisayarınızda yerel bir sunucu oluşturarak denemenizi tavsiye ederiz. Direkt olarak sitenizde hiç bir zaman uygulamayın. Uygulasanızda muhakkak yedek alın.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Sitenin uçması size ne kaybettirir zamandan baska hiç bir şey.. öğrenmek için ise gereknen nedir zaman.. zaman içerisinde öğrenme nasıl olur yaparak bozarak hatalar yaparak dogruları bularak.. o zaman demekki site ucar diye korkmayacaksın.. deneyeceksin yapacaksın bozacaksın yanlışı göreceksin ki dogruyu bulasın.. öğrenmek için cesaretli olmak lazım öğrenmek için hata yapmayı göze almak lazım hata yapmadan öğrenme olmaz.. naçizane ahkam kesmek gibi oldu ama yaşım itibari ile hayat tecrübelerime dayanarak bu tavsiyeleri yazdım...selametle....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...