ucretli bana yardımcı olucak arkadas aranıo

hkgrup

OpenCart-TR
:huh:Merhaba arkadaslar open - cart a yeni basladım kurdum tema , sag sol blok v.b eklentileride yapmaya calısıyorum becermedigim yerler var ucretiyle bana yardımcı olucak arkadas arıyorum

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
özel mesajla yada burdan isteklerini yapabilirsin. forumda yazılan ve verilenlerden ücret istemez :D ama farklı bir geliştirme istiyorsan bakarız bi çaresine.

hkgrup

OpenCart-TR
forumda yazılan verilenler hocam beceremedim acemiyim :(

Angelofdelos

OpenCart-TR
Emin ol okumaktan geçiyo çoğu şey kurcalıya kurcalıya okuya okuya boza boza öğreniliyo kendimden biliyorum :)

hkgrup

OpenCart-TR
other29 abi sagolsun istediğim beceremediğim eklentileri yol gostermesi sayesinde yaptım suan 1 tek eksiliğim kaldı aşagıda olayı 1 sitede gordum ucretiyle yapıcak arkadaslar bana ulassın
usttt.jpg

nefertiti

OpenCart-TR
Bende elektronik eşya satışı için kullanacagım sitemde tema yaptırmak istiyorum. ücreti karşılığı yapabilecek arkadaşların pm ile tekliflerini bildirsinler. warez yada bir yerlerde para ile satılan temayı ben yaptım diye satmaya kalkacak arkadaşlar lütfen siz yazmayın. teşekkür ederim..sadece tema fiyatınızı ve kurulum da olursa ne kadar olur..

arser83

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar; Yeni bir domain aldım kurulumu yaptım ama istediğim ek modüller ve düzenlemeler var.Opencartı iyi bilen bir arkadaştan sürekli destek almak istiyoruz. sonador9@hotmail.com Firma içerisinde çalışma alanı yaratabiliriz.

musty_itly

OpenCart-TR
Ayni durum benimde basimda opencart ile yeni tanistigim icin bilgim yok bana yardim edecek arkadaslar varsa yardimlarini bekliyorum isinin ehli soyledigimi yapabilecek kisi olsun lutfen pm atin lutfen. acil olursa iyi olur!

msn yasak sanmistim ama verilebiliyormus sanirsam mustafa_itly_19@hotmail.com burdan ulasabilirsiniz.

artik biriniz bakin lutfen acil yardim edin :/