Asel Mavi ve Asel Kırmızı temalarım paylaşımda..

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Arkadaşlar sitemde daha öcne ücretli satışa sundugum Asel mavi ve Asel Kırmızı temalarını ücretsiz paylaşıma sunuyorum...güle güle kullanın...

Asel Mavi Demo

Asel Kırmızı Demo

Ekli dosyalar

• asel_mavi.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 1,013
  • asel_kirmizi.zip
    1 MB · Görüntüleme: 835

hikko

OpenCart-TR
tşkler ayrıca arkadaşlar çok uygun fiyatlara kişisel tasarımlarda yapıyor duyrulur

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Nasıl yok anlamadım acarmısın temada ürün kateogrisi olmaz product kalsörü içerisinde categorileri gösterme sayfası ve modüle içerisinde de catecory block modülü vardır ve dosyalar içerisinde mevcut ve üreticiler modülüde normal calışıyor demo linki ne bakabilirsin sizin yüklemeinizde bir hata olablir...

Ayrıca bunların olmaması münkün değil ki olmadıgını varsayalım.. o zaman direk default temadaki aynı isimli modülü kullanır.. bir yanlışınız var..

Kontrol edince simdi fark ettim arkadaşımız malesef temayı kurarak degil demoya bakarak yorum yapmış nalaşılan.. Bneim demo sitesinde katgoriler sag tarafta birden fazla demo yüklü oldugu için o sekilde ayarladım ayrıca manifactures sayfasıdaki de hata dedigi ise kısa acıklama için comtroller klasörü içerisine bir kod eklenmesi gerekir o benim demo sitesinde ekli olmaıdıgı için hata veriyor.

Aldığınız hataları acık olarak yazarsanız daha yapıcı bir eleştiri olur kurmadan etmeden dosyalara klasörlere bakmadan bu sekilde yorumlardan kusura bakasın arkadas ben kasıt ararım...ki arkadaşımız benim demo sitemde kategori modülünnü kapalı olabilcegini bile düşünmeden fevri hareket ederek böyle bir yorum yapmıştır. neyse onada tşk ler...

metin2008

OpenCart-TR
ben denedim çalışıyor. kırmızıda çok güzel mavide çok güzel osdem66 arkadaşın eline yüreğine sağlık.

fanty_35

OpenCart-TR
eline sağlık hocam çok güzel temalar keşke yeşil renklide yapsaydın dadından yenmezdii...genede cömertliğin için teşekkürler.

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ben temaları kurmadan demo siteden bakmıştım doğrudur ancak fevri bir davranış değil sadece farkettiğim birşeyi paylaşmak istedim tekrar özür dilerim
ayrıca temalarınızdan topc_org001 002 0021 olanlar çok hoş bunuda belirtmek isterim
ellerinize sağlık

resif

OpenCart-TR
Teşekkürler emeğine sağlık arkadaşım bu güzel paylaşım için, bu temaları bir çok kişinin kullanacağı aşikar,
bir önerim var temaları kullanacak arkadaşlara,
Kategorileri aşağıda değil de sol yukarıda tutup slayt gösterisini biraz daha küçültürseniz bu temaların daha kullanışlı olacağını düşünüyorum ,
iyi çalışmalar.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
irembagi' Alıntı:
yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ben temaları kurmadan demo siteden bakmıştım doğrudur ancak fevri bir davranış değil sadece farkettiğim birşeyi paylaşmak istedim tekrar özür dilerim
ayrıca temalarınızdan topc_org001 002 0021 olanlar çok hoş bunuda belirtmek isterim
ellerinize sağlık

Teşekkür ederim doğrudur önemli değil arkadaşım.. üzülme bende özür dilerim ..

Temalar üzerinde tabiki isteyen istedigi madifikasyonu yapabilir... yeşil renginide bitirmek üzereyim inşallah onuda paylaşırım..

Arkadaşlar temaların dügün çalışması ve eklentilerinin calışması için oc ana dosyaları iöine kod eklemeniz gerekebilir bu kodları yapamaynlar yazarsa bu başlıktan yardımcı olurus..

harlem

OpenCart-TR
demo linkleri çalışmıyor.rica etsem bi görüntü resmi vs. ekleyebilirmisiniz.tşk.

guneydesign

OpenCart-TR
Web sitesi
www.guneydesign.com
Kategori Menüsü nü kendimiz yapsak nasıl entegre edebiliriz ? mesela bu adresteki menüyü veya buna benzeri nasıl opencart'a ekleriz ?

menü Örneği http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex1/slashdot.htm

Yeni Üyelere Konu Açma Yasağı getirilmiş Çok Güzel Olmuş yeni üye olarak çok sevindim Bence çok daha fazla yasak getirilmeli mesela yeni üyelere ABDEST siz Oturum açma yasağı olmalı ..!
15 mesaj yazmayan konu açma yetkisi olmayacaksa ne anlamı kaldı forumun.
Acemisi olduğum konuda nasıl msj yazıp insanları yanıltayım Genel bir forum değil burası opencart üzerine konu açarak üstadlardan yardım alıyoruz
şimdi herkes 15 mesajı doldurmak için abuk sabuk msj yazacak sizde bunu takip edip bu mesajları sileceksiniz... Bence gereksiz yere konu açanlara bunu uygulasanız çok daha mantıklı

Tezat = Mehter marşı 1 ileri 2 geri gidiyoruz

hikko

OpenCart-TR
guneydesign' Alıntı:
Kategori Menüsü nü kendimiz yapsak nasıl entegre edebiliriz ? mesela bu adresteki menüyü veya buna benzeri nasıl opencart'a ekleriz ?

menü Örneği http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex1/slashdot.htm

Yeni Üyelere Konu Açma Yasağı getirilmiş Çok Güzel Olmuş yeni üye olarak çok sevindim Bence çok daha fazla yasak getirilmeli mesela yeni üyelere ABDEST siz Oturum açma yasağı olmalı ..!
15 mesaj yazmayan konu açma yetkisi olmayacaksa ne anlamı kaldı forumun.
Acemisi olduğum konuda nasıl msj yazıp insanları yanıltayım Genel bir forum değil burası opencart üzerine konu açarak üstadlardan yardım alıyoruz
şimdi herkes 15 mesajı doldurmak için abuk sabuk msj yazacak sizde bunu takip edip bu mesajları sileceksiniz... Bence gereksiz yere konu açanlara bunu uygulasanız çok daha mantıklı

Tezat = Mehter marşı 1 ileri 2 geri gidiyoruz

bu abuk sabukluk işine dediğindiğin çok iyi olmuş :) ayrıca tree olarak adlandırılan ve istediğin menüye benzer birşey var zaten işte adminde böyle benzer mesajlar olmasın diye 15 mesaj yasağını getirmiş al bak konun http://forum.opencart-tr.com/thread-3881.html

ayrıyaten ayıracak bir 10 doların varsa http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=950&filter_search=accordion&sort=e.date_modified&order=DESC

guneydesign

OpenCart-TR
Web sitesi
www.guneydesign.com
Tree Menüyü biliyorum opencartın standart menüleri 3 adett biz kendimiz tasarlayıp opencart a entegre edebiliyormuyuz bunun bir yöntemi varmı mutlaka vardır hem kendi sitemizde diğerlerinden farklı bir şey olur hemde Paylaşırız insanlara faydamız dokunur ?

hikko

OpenCart-TR
kardeş bütün menüler entegre edilebilri ama bu kolay bişey deği kodlama bilmeyen birisi için yoksa tüm html menüler opencarta entegre edilir. ama herkesin farklı bir isteği olacağından adminler veya bilen arkadaşlarımız hangi birnine yetişebilirler ki ayıracak bir 10 doların varsa hazır olan şunu kullanabilirsin http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=950&filter_search=accordion&sort=e.date_modified&order=DESC

guneydesign

OpenCart-TR
Web sitesi
www.guneydesign.com
İlgilendiğin için Teşekkürler Çok Sağol Bu Menü güzelmiş Sanırım almak daha mantıklı :)

osdem66' Alıntı:
Nasıl yok anlamadım acarmısın temada ürün kateogrisi olmaz product kalsörü içerisinde categorileri gösterme sayfası ve modüle içerisinde de catecory block modülü vardır ve dosyalar içerisinde mevcut ve üreticiler modülüde normal calışıyor demo linki ne bakabilirsin sizin yüklemeinizde bir hata olablir...

Ayrıca bunların olmaması münkün değil ki olmadıgını varsayalım.. o zaman direk default temadaki aynı isimli modülü kullanır.. bir yanlışınız var..

Kontrol edince simdi fark ettim arkadaşımız malesef temayı kurarak degil demoya bakarak yorum yapmış nalaşılan.. Bneim demo sitesinde katgoriler sag tarafta birden fazla demo yüklü oldugu için o sekilde ayarladım ayrıca manifactures sayfasıdaki de hata dedigi ise kısa acıklama için comtroller klasörü içerisine bir kod eklenmesi gerekir o benim demo sitesinde ekli olmaıdıgı için hata veriyor.

Aldığınız hataları acık olarak yazarsanız daha yapıcı bir eleştiri olur kurmadan etmeden dosyalara klasörlere bakmadan bu sekilde yorumlardan kusura bakasın arkadas ben kasıt ararım...ki arkadaşımız benim demo sitemde kategori modülünnü kapalı olabilcegini bile düşünmeden fevri hareket ederek böyle bir yorum yapmıştır. neyse onada tşk ler...

hata 5.3.6.0\www\catalog\view\theme\asel_mavi\template\product\category.tpl on line 57 ...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
catalog/controller/product/category.php

bul.
PHP:
'description' => $result['description'],

Bununla degiştir
PHP:
'description'    => strip_tags(substr(html_entity_decode($result['description']),0,150))."...",
Her iki tema içinde gecerli.. bu bir hata dan daha ziyade ktegori ürün gösteriminde kısa ürün acıklamasını göstermek için oc dosyalarından yukard adı gecen dosyaya eklenmesi gereken bir kod..

guneydesign

OpenCart-TR
Web sitesi
www.guneydesign.com
BU HATAYI NİÇİN VERİYOR BULAMADIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM AYRICA PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER

5382.jpg

guneydesign

OpenCart-TR
Web sitesi
www.guneydesign.com
catalog/controller/product/category.php bu vermiş olduğun yönergeyi takip ettim fakat içersinde
'description' => $result['description'], kodu bulamadım Dreamweaver da arattım böyle bir kod yok içersin'de isterseniz aşağıda resim olarak paylaştım baka bilirsin

5903.jpg

http://demo.opencart-themes.org/index.php?route=product/category&path=24 Orjinal temanın demosunda da aynı hata var Umarım bir çözümü vardır ?