Gizli Kategori Nasıl Oluşturabilirim?

hikko

OpenCart-TR
arkadaşlar bir gizli kategori oluşturmak istiyorum o gizli kategorideki ürünler anasayfadaki latest ve ondan sonra ürün vitrininde çıkmayacak sadece solda kategoride link olarak çıkan bir kategori yapmam mümkünmüdür. yardımcı olursanız müteşekkir olacam

arkadaşlar çözümü buldum 2 ci mağaza açılarak yapılabiliyormuş osdem66 ya tşk ederim

invert

OpenCart-TR
Arkadaşlar soruyu sorup cevabı alınca kaçıp gitmeyin hemen şu çözümleri paylaşında herkes faydalansın. Belki işine yarayacak birileri daha vardır. Lütfen.

hikko

OpenCart-TR
arkadaşlar çözümü buldum 2 ci mağaza açılarak yapılabiliyormuş osdem66 ya tşk ederim

hikko

OpenCart-TR
olsun kardeşim sonucu ii oldu ama şunu öğrendim bazı modüller 2 mağaza oluşturduğun zaman çalışmayabiliyor

mdogan35

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkuryesi.com
İkinci Mağaza oluşturmanıza gerek yok gizli kategori için. Kategoriler bölümünden gizli yapmak istediğiniz kategori sıralama numarasının önüne (-) işareti koyun gizliyor zaten :)

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Bu mesajdaki gizelemeden kast edilenle sizin bahsettiginiz gizleme aynı şey degil daha dogrusu amaç aynı degil...Siz menudeki ismini gizliyorsunuz halbuki arkadaşın istedigi isim menude çıksın ama içerik sitede görünmesin..+18 ürün satışı için istenen bir özellikti..ve menudeki linke tıklandıgında ise +18 oldugu ikazını yapılıp sonra ürünlere ulaşılmasını sağlamaktı..

mdogan35

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkuryesi.com
osdem66' Alıntı:
Bu mesajdaki gizelemeden kast edilenle sizin bahsettiginiz gizleme aynı şey degil daha dogrusu amaç aynı degil...Siz menudeki ismini gizliyorsunuz halbuki arkadaşın istedigi isim menude çıksın ama içerik sitede görünmesin..+18 ürün satışı için istenen bir özellikti..ve menudeki linke tıklandıgında ise +18 oldugu ikazını yapılıp sonra ürünlere ulaşılmasını sağlamaktı..

Kusura Bakma hocam ben tam olarak anlayamamışım. :)

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Kusura bakacak bir durum yok Genç.. Belki anlama degilde konuda gecen mesajların tamamını okumadıgınızdan olabilir.. ben ikisinin aynı olmadıgını belirtmek istedim.. burası da bir paylaşım forumu olduguna göre... kişileri yanlış yönlendirmemek lazım..Sizin yöntemde birilerinin işine yarar belki...

mdogan35

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkuryesi.com
osdem66' Alıntı:
Kusura bakacak bir durum yok Genç.. Belki anlama degilde konuda gecen mesajların tamamını okumadıgınızdan olabilir.. ben ikisinin aynı olmadıgını belirtmek istedim.. burası da bir paylaşım forumu olduguna göre... kişileri yanlış yönlendirmemek lazım..Sizin yöntemde birilerinin işine yarar belki...

Eyvallah İhtiyar :)

webhane

OpenCart-TR
mdogan35' Alıntı:
osdem66' Alıntı:

Eyvallah İhtiyar :)

eyvallah