RSS Feed - RSS Beslemesi

hikko

OpenCart-TR
Arkadaşlar rss feed bağlantısını oluşturabileceğiniz bir modül anlatımı dosyanın içinde mevcut

[attachment=666]

arkadaşlar nasıl çalıştığınnı anlatıyorum yapamayan arkadaşlar için
ilk önce zipi açıp dosyalarımızı hostumuza göndeririyoruz sonra
catalog/controller/common/header.php aç ve bul
PHP:
} else {
$this->data['logo'] = '';
}

altına yapıştır
PHP:
if ($this->config->get('rssfeed_status')) {
			$this->data['rssfeed'] = html_entity_decode($this->config->get('rssfeed_code'), ENT_QUOTES);
		} else {
			$this->data['rssfeed'] = '';

}

Sonra catalog/view/default/template/common/header.tpl aç
bul
PHP:
<div class="div3">
yanına hemen ekle
PHP:
<?php echo $rssfeed; ?>&nbsp;&nbsp;
aynı dosyada bul
PHP:
<div class="div10">&nbsp;&nbsp;<a onclick="moduleSearch();" class="button"><span><?php echo $button_go; ?
></span></a> <a href="<?php echo str_replace('&', '&', $advanced); ?>"><?php echo $text_advanced; ?
></a>
sonrasına ekle
PHP:
&nbsp;&nbsp;&nbsp;<?php echo $rssfeed; ?>

Şimdi Admin Paneline Gidiyoruz ve Eklentilerden modüllere giriyoruz RSS FEED modülünü aktifleştiriyoruz.

Sonra yine eklentiler modülüne gidiyoruz bu sefer ürün beslemeleri var buraya girip her 2 sinide yükleyip açıyoruz bu kadar

Ekli dosyalar

• Simple_rssfeed_module.zip
    113.4 KB · Görüntüleme: 136

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Teşekkürler Hikko Kardeşim.. Bir ekleme de ben yaoayım..

Temasında div3 tagı olmayan arkadaşlar yukardaki kodu rss ikonunu nerede göstermek isterlerse oraya ekleyebilirler kendi temalarında uygun bir yere menulerin sonuna yada basına olabilir örneğin.. illaki div3 tagına eklemek zorunda degilsiniz default temada uygun yer orası oldugu için Hikko Kardeşimiz default temaya göre anlatmıştır..

bocek

OpenCart-TR
Merhaba,

Rss Graffiti ile kullanmayı denedim bunu ama publication date bulunmadığı için ürünleri çekemiyor. Rss graffiti ile denediniz mi bunu hiç ? Ya da rss graffiti ile nasıl kullanırım ?

fxazert

OpenCart-TR
bocek' Alıntı:
Merhaba,

Rss Graffiti ile kullanmayı denedim bunu ama publication date bulunmadığı için ürünleri çekemiyor. Rss graffiti ile denediniz mi bunu hiç ? Ya da rss graffiti ile nasıl kullanırım ?

Buradaki Latest Products Rss eklentisini kullanabilirsin. Ben Rss Graffiti ile sorunsuz kullanıyorum. Yönetim Panelinden Kaç Ürün Gösterileceği Resim,Tarih ve Fiyat gösterme gibi özellikleri değiştirebiliyorsun.

bocek

OpenCart-TR
fxazert' Alıntı:
bocek' Alıntı:
Merhaba,

Buradaki Latest Products Rss eklentisini kullanabilirsin. Ben Rss Graffiti ile sorunsuz kullanıyorum. Yönetim Panelinden Kaç Ürün Gösterileceği Resim,Tarih ve Fiyat gösterme gibi özellikleri değiştirebiliyorsun.

teşekkürler oldu bununla

ebadem

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Teşekkürler Hikko Kardeşim.. Bir ekleme de ben yaoayım..

Temasında div3 tagı olmayan arkadaşlar yukardaki kodu rss ikonunu nerede göstermek isterlerse oraya ekleyebilirler kendi temalarında uygun bir yere menulerin sonuna yada basına olabilir örneğin.. illaki div3 tagına eklemek zorunda degilsiniz default temada uygun yer orası oldugu için Hikko Kardeşimiz default temaya göre anlatmıştır..
tam olarak bir dosya adı verebilir misiniz üstad. Ben html modül ile hallettim ama oldumu tam bilemiyorum.

vedattutal

OpenCart-TR
ben 1.5 kullanıyorum nasıl yüklerim bi yardım ederseniz sevinirim tşkler

Error: Could not load language module/rss!

bu hatayı alıyorum nasıl geri düzeltirim tşkler