style aktarma

cirkindeli

OpenCart-TR
selam
diyelim bir style yaptık bunları open cart a uyarlamak için neler yapmamız lazım bu konuda yardım edebilecek arkadaş varmı

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba.. isteginiz o kadar genel olmuşki tam cevab alabime şansınız cok az. style den kastınız nedir komple tasarımmı bir bölümün tasarımımı nedir ayrıca hazır bir css style aktarabilmek o kadar kolay degil ve bu da herkesin yapabilecegi bir şey olmadığı gibi burada bunu anlatmak ta biraz zor çok saglam bir css alt yapısı ve ayrıca opencartın css yapısını cok iyi bilmek gerektirir bu soruyu sordugunuza göre su asamada anlatılsada sizin yapabileceginiz bir şey degil inşallah zamanla....kısaca siz tema nasıl yapılır demeye getiriyorsunuz.. buda öyle buraya yazılarak anlatılacak bir konu degil ancak forumda arastırırsanız benzer baslık ve konular var..

cirkindeli

OpenCart-TR
ustam teşekkürle dediğini yaptım sitede okuyaya bulmaya çalışıyorum farklı sitelerede bakıyorum fakat tam anlatımm veya benim anlıyacağım gibi yok diyelimki ben
http://www.flatcastdestek.com/resimyukle/image.php?id=309A_4A1CFBFF

buradaki gibi tema yaptım bunu entegre etmek istiyorumm anlata bildimmi yanı bu resimi parçalıyarak image dosyasına atıyoruz ya öğrenmek derdimm bana bu konuda ayrdımm

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Onun için önce photo shop öğrenin sonra css bunları da interneten görsel ve yazılı dersleri mevut google da aratırsanız.. sonucta istediginiz sadece opencart ta özgü bir şey degil genel olarak css ve photoshop...