Localhost ve Hosting Çakışması ??

bedavaglsn

OpenCart-TR
Arkadaşlar siteyi burada anlatıldığı gibi Localhostan, normal Hostinge taşıdım. Güzelde oldu fakat internetteki dosyalar benim PC de bulunan Localhostla çalışıyor, yani benim PC dışında bir bilgisayar girdiğinde siteye sitede sanki CSS kodu yokmuş gibi darmadağın. Birrde ben localhost da hangi değişikliği yapsam direk olarak Netteki hostinde aynı değişiklik oluyor . Ben Localhost programını kapatınca PCde site benim bilgisayardada darmadağın görünüyor. Nasıl düzelte bilirim bu sorunu ?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
:)) Merhaba..

1. Siteniz Admin panelden genel ayarlar bölümünden site linkinizi doğru girdiginizi kontrol ediniz..
2. Ana Dizindeki config.php ve Admin içerisindeki config.php dosyalarınızdaki yaptığınız degişklilkleri tekrar kontrol ediniz..site adresinizi ve klasör yollarınızı detaylı kontrol ediniz.
3. Aktif olan temanızın header.tpl dosyasını acınız ve stylesheet.css dosyasının diger script ve css yollarının temanıza göre doğru olup olmadığını kontrol ediniz..

Bu 3 işlemi yaptığınız halde hala darmadağın ise:)) işiniz yaş demektir siteyi siliniz:):):) Şaka Şaka sakın böyle bir şey yapmayınız.. Bu 3 işlemi doğru yaparsanız ve dosyalarınızı eksik yüklemediyseniz mutlaka çalışacaktır...

bedavaglsn

OpenCart-TR
Saol :) Config.php lerin yedegini almıştım ama Adminden sitenin adresini değiştirmek aklıma gelmedi. Adminden site adresini değiştirince düzeldi.