ürün resmine tıklayınca büyümüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xwrkl

OpenCart-TR
Merhaba ürün resminin üzerine gelince tıklamadan kendiliğinden büyütmek içn forumdaki talimatları uyguladım ancak yapamadım ancak daha sonra ilk halindedki gibi büyütmek için resmin üzerine tıklayınca ekran transparan olarak hafifçe kararıyor ama ürün resmi görünmüyor yardımcı olabilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Bu Konu Hakkında yardımcı olabilecek biri yokmu ?
www.acuramedikal.com
ürün üzerine gelince resim büyüyor ancak tıklanınca ekran kararıyor bir türlü bu sorunu çözemedim ayrıca firefox ve chromede sorunsuz ürün resmine tıklanınca büyüyor ama explorerde sorun devam etmekte ? çözüm konusunda bilgisi olan arkadaşların lütfen ardım amaçlı mesaj yollamalarını bekliyorum

[uyari]IE de kontrol ettim bir sorun gözükmüyor. Sorularınızı ilgili modifikasyon konularında sorunuz.[/uyari]

xwrkl

OpenCart-TR
Yardıma İhtiyacım var

Bu Konu Hakkında yardımcı olabilecek biri yokmu ?
http://www.acuramedikal.com ürün üzerine gelince resim büyüyor ancak tıklanınca ekran kararıyor bir türlü bu sorunu çözemedim ayrıca firefox ve chromede sorunsuz ürün resmine tıklanınca büyüyor ama explorerde sorun devam etmekte ? çözüm konusunda bilgisi olan arkadaşların lütfen ardım amaçlı mesaj yollamalarını bekliyorum

ulast

OpenCart-TR
RE: Yardıma İhtiyacım var

yaw internet explorer bıktırdı artık ya bütün tarayıcılarda calısan sistemler bi ie de sorunlu oluyor aynı dertler bendede var özellikle javascript ve table boyutlarında cok sorun yaratıyor ugrasmıyorum artık ben saldım gitti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...