OpenCart Türkiye'de Yeni Trend : Fake Profil

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Ayşe, Fatma Rumuzlarını Kullanıp Üye Olarak Tüm Erkeklerin Yardım Filosu Gibi Emrine Amede Olacağını Zanneden Zihniyetlerin Ben ve Diğer Yönetici Arkadaşlarımın Banları Tadacaklarını Bilmeleri Gerekmektedir....

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
bugün bi tanesi adresimi bile eklemiş
yardımcı olur musunuz diye bende "şimdi müsait değilim. yarın gel" diye oyaladım. bakalım yarın ne olacak.

sanki bayan rumuzu kullandıklarında burdaki işi bilen arkadaşlar kendilerini bekliyormuş gibi hemen yardıma koşacaklarını sanıyorlar. oysaki bilmiyorlar ki benim gibi bu durumdan hoşlanmayan Masterbora arkadaşımız da banlamak için hazır bekliyor :)

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Başka forumları bilemem ama bu foruma üye olan ilklerden biri olarak yazıyorum. Burada Ayşe yada Fatma olmaya zaten gerek yok. Soruların büyük bir kısmı yanıt bulmuş, yeni konularada en kısa sürede cevap verilmeye çalışılmaktadır. MasterBora arkadaşımızın sözünü ettiği zihniyetler kendilerini kurnaz sanıyorlar ama bu yöntem bu forumda sökmez....

webhane

OpenCart-TR
Dünde bir konu açan bir bayan vardı genelde bu tip kız isimlerini evli adamlar kızının adını yazıyor sanıyordum msn ile destek vermeye kalktığımda sürekli resim değiştirip duruyordu sanırım buda bahsettiklerinizden fiyat verince babam ile görüşeyim dedi sonrasını bilemiyorum.