Resim Modül Türkçeleştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emeric

OpenCart-TR
27321502.png

Yukarıdaki açılır resim modülündeki Close ve Next yazılarını Türkçeleştirmem gerekiyor nasıl yapabilirim acaba?

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Arama yapmadan konu açmayınız...
http://forum.opencart-tr.com/thread-18.html

emeric

OpenCart-TR
arama yaptım ürün ayrıntı resimleri diye arama yapmamı beklemiyorsunuz herhalde bu hata için teşekkürler

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Sizin hangi kelimelerle arama yapacağınızı akıl edip düşünemedik, kusura bakmayın artık oldu bi kere...!

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
emeric' Alıntı:
arama yaptım ürün ayrıntı resimleri diye arama yapmamı beklemiyorsunuz herhalde bu hata için teşekkürler

Gerek Arama Motorlarında Gerekse Herhangi Bir Forumda Ulaşmak İstediğiniz Bilgiye Ulaşmaya Çalışırken Kullanacağınız Kelimeler Tamamen Stratejik Bir Durumdur. Dilediğiniz Konuya Nasıl Ulaşacağanız Konusunda Empati Kurarak Anahtar Kelimeyi Belirleyip Arama Yapmanız Gerekmektedir..

Arama Yaparken "Acaba Şu Konu Başlığı Açılmışmı ?" Diyerek Tahmini Konu Başlığını Oluşturan Kelimeleri Yazarsanız Boşa Kürek Sallarsınız Fakat Konu İçeriği Hakkında Empati Kurabilir ve Anahtar Kelimeyi Belirleyebilirseniz Aradaığınızı Bulursunuz...

Bulamazsanız Bizler Buradayız....

emeric

OpenCart-TR
ben sadece "ürün ayrıntı resimleri" uygun olmadığını ifade ettim halada alakasız geliyor ve ürün resimleri modülü diye aradığımda çıkmadı

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
emeric' Alıntı:
ben sadece "ürün ayrıntı resimleri" uygun olmadığını ifade ettim halada alakasız geliyor ve ürün resimleri modülü diye aradığımda çıkmadı

Tamam kardeşim sen haklısın. Bundan böyle dikkat ederiz, sizde arama yaptığınızda şıp diye buluverirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...