bu hosting firması sizce nasıl ?

AliKral

OpenCart-TR
Merhabalar.Kolay gelsin.

yeni açacağım eticaret sitesi için hosting arayışlarına girdim.

Açacağımız sitede 10.000 in üzeirnde ürün bulunacağından sağlam bir firma arayışına girdim.

open cart resmi sitesinde gördüğüm amerikan lokasyonlu www.arvixe.com hosting firmasını gördüm.Biraz araştırdım da birde sizlere danışmak istedim.İçinizde bu firmayı bilen varmı ? Veya bu tarz sağlam güvenilir bir hosting firması varmı.

Teşekkürler kolay gelsin.İyi çalışmalar.

deathlord

OpenCart-TR
Web sitesi
www.upbilisim.net
belirttiğiniz firma hakkında yorum yapamıcam fakat hosting yerine vps sunucu alsanız hem yönetim sizde olur hemde sitenizle ilgili bir çok şeyi daha rahat denetim altında tutabilirsiniz.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Hosting firması hakkında iyi ya da kötü bir fikrim yok ama 1-2 senedir Resmi OpenCart sitesinin hosting sponsoru firma hakkında başka bilgim yok.

AliKral

OpenCart-TR
teşekkürler arkadaslar peki tavsiye edebileceğiniz türkiye de firma varmı sorun yaşamayacağımız

not:reklama girer ise özel mesaj atabilirsiniz.

Teşekkürler.kolay gelsin.İyi çalışmalar.

by_danger

OpenCart-TR
o kadar büyük düşünüyorsan ya kendi serverini al yada vps kirala ben olsam böyle yaprdım

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sponsorumuz olan Turhosttan gayet memnunum. Bu sitedeki üyeler arasında kullananlarda var. Turhost dışında ihs ve dil sorunu olmayacaksa yabancı firma olarakta hostgator kullanıyorum. Bu üçüne de şimdiye kadar birçok yazılımı kurdum aynı anda kullandım ve bir sorun yaşamadım. Üç firmanın da destekleri oldukça iyi ve hızlı.

Kendinize uygun bir paket aldığınızda sorun yaşayacağınızı pek sanmıyorum. Tabi son karar size ait.

AliKral

OpenCart-TR
teşekkür ederim eka7a . bakıcam hepsine tek tek

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
eka7a' Alıntı:
Sponsorumuz olan Turhosttan gayet memnunum. Bu sitedeki üyeler arasında kullananlarda var. Turhost dışında ihs ve dil sorunu olmayacaksa yabancı firma olarakta hostgator kullanıyorum. Bu üçüne de şimdiye kadar birçok yazılımı kurdum aynı anda kullandım ve bir sorun yaşamadım. Üç firmanın da destekleri oldukça iyi ve hızlı.

Kendinize uygun bir paket aldığınızda sorun yaşayacağınızı pek sanmıyorum. Tabi son karar size ait.

turhost u kurulduğu yıl yani 2004 ten bu yana çalışıyorum şu ana kadar zerre kadar bir problem yaşamadım. desteği de çok hızlı bana en geç 15 dk içinde sorunlarımı çözüyorlar.

tavsiyem turhost.com

AliKral

OpenCart-TR
teşekkürler arkadaşlar bilgilendirme için.

kadir34

OpenCart-TR
benim kullandığım hosting firması güzel bir çok arkadaşımda kullanıyor hepsi memnun problemsiz ve sağlam hosting firması tavsiye ederim bir incele www.binbirhost.com

Vida Loca

OpenCart-TR
Ben www.hostinger.web.tr kullanıyorum ve çok memnunum denemenizi öneririm. :)