install/install/install/install.../index.php

blues

OpenCart-TR
Sayfa normal çalışıyordu. Sanırım müşteri ürün girerken ne yaptıysa sayfayı açmaya çalışınca ismin yanında onlarca install/install diye gidiyor. Admin panelinde bir sorun yok.

Yardımcı olabilirmisiniz acaba.

Adres:

www.technosmartshoes.com

adobe

OpenCart-TR
nasıl başarıyorsunuz valla hayret yav yok böyle bişi :D

blues

OpenCart-TR
evet install dizini yok. zaten siteadi.com/admin diye açınca bir problem yok.

ghost0001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sanalspotcu.com
Kardeşim Sanırım index.php dosyasında install dizinine yönlendirme var eğer yedeğin var ise yedeğini tekrar kur yok ise sitendeki her hangi bir ürünün url sini biliyorsan direk o ürünün url sini yazıp girmeye bi çalış bakalım tam olarak sorunun nereden kaynaklandığına.

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net
index dosyanda sanki bir yönlendirme kodu eklenmiş yada index dosyan bozulmuş gibi. index.php dosyanı bir gözden geçir istersen

blues

OpenCart-TR
Arkadaşlar config.php 'nin içi silinmiş nedense. Daha önceden bir yedek almıştım. Yedeğin içinde config.php yi atınca sıkıntı giderildi. Üşenmeden cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

ghost0001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sanalspotcu.com
bulues kardeşim iki saattir sana ulaşmaya çalışıyorum mail attım dönmedin sitenden mesaj bıraktım dönmedin burdan yazdım dönmedin. sitenle ilgili bütün bilgiler görünüyor. Kullanıcı adı şifre gibi bunları bir an önce değiştir. bak ben senin cpaneline ftp hesabına veri tabanına her şeyine ulaştım başkalarıda ulaşabilir acilen değiştir şu bilgilerini ve güvenlik açıklarını kapat.....

Güvenlik açıklarını kapatma konusunda eka7 arkadaşımıza danışabilirsin.

Saygılarımla.....

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Eğer ghost0001 un bahsettiği durum sizden kaynaklı değilse bence sunucunu değiştir. Profesyonel bir sunucu kullan. Bu kadar amatörce bir saçmalık olamaz.

patrqw

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cdkeyburada.com
aynı sorun az önc ebende oldu konu acacakken burayı gördüm, config ayarları nasıl silinir anlam veremiyorum ben profosyonel hosting kullanıyorum son yaptıgım uygulama dil dosyası eklemekti bundan nasıl kaynaklanabiliyor anlamadım.