Host Taşıma Hk.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byturel

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba ben bir tane demo kurmuştum bu kurduğum demoda biraz çalıştım baya bi işlemler yaptım şimdi başka bir hosta taşıdım config.php ayarlalarını yaptım güzel çalıştı sorun yok FAKAT : linkler hala eski hosttan çağırıyor. Linkleri nasıl güncelleyebiliriz çok acil lazım oldu siteyi baştan kurmak ve ayarlarını yapmak zor olacak çok ürün girdim çünki.Bilen arkadaşlar varsa yardım ederse çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

fprot

OpenCart-TR
PhpMyAdmin den girip veri tabanınızda eski hostunuza ait bilgiler olup olmadığını aramanızı öneririm

byturel

OpenCart-TR
walla admin paneli birebir oturuyor sistem ok. fakat ana sayfada ürünlere girmek istediğim zaman direkt eski hosta yönlendiriyor. SQL i aktardım daha sonra yedekleme işleminden de yaptım. config ayarlarınıda yaptım ama nafile arkadaşlar. Size tavsiyem hostunuzu belirlemeden sakın kurmayın taşımada çok problem yaşadım. Linkleri güncelleyemedik ölece kaldı şimdi baştan tekrar oluştuyorum :(

sabitertan

OpenCart-TR
FatihKuLL' Alıntı:
admin panelinden de değişiklikleri yaptın mı acaba?
Arkadaşımızın dediği gibi admine girip Sistem-->> Genel Ayarlar-->>Genel yolunu takip edip Mağaza URL: bölümünü yeni hostunuzun linkiyle değiştirdiniz mi ?

Rapoloji

OpenCart-TR
byturel' Alıntı:
walla admin paneli birebir oturuyor sistem ok. fakat ana sayfada ürünlere girmek istediğim zaman direkt eski hosta yönlendiriyor. SQL i aktardım daha sonra yedekleme işleminden de yaptım. config ayarlarınıda yaptım ama nafile arkadaşlar. Size tavsiyem hostunuzu belirlemeden sakın kurmayın taşımada çok problem yaşadım. Linkleri güncelleyemedik ölece kaldı şimdi baştan tekrar oluştuyorum :(

arkadaşım bence sorun sende hostta değil.. Ben site açtım ve 4 host değiştirdim. ilk önce sıfır opencart kur hemen ve sonra kendi eski sql ni yükle. sonra eski yedeklemeni yükle admin panelinden ve mağaza url ni düzelt herşey tamam olur.tek düzelteceğin şey php dosyalarında ve tpl dosyalarında linklerle verilen yönlendirmeleri yeni hostuna qöre yeniden düzenlemen. Saygılar

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Bende hostumu değiştirdim. Ama hiçbir işlem yapmadım. Hostçu eski hostun şifrelerimi istedi verdim gerisini onlar yaptı elimi bile sürmedim taşımak için. Hostçun ciddi firmaysa sorun olmaması lazım...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
sabitertan' Alıntı:
FatihKuLL' Alıntı:
admin panelinden de değişiklikleri yaptın mı acaba?
Arkadaşımızın dediği gibi admine girip Sistem-->> Genel Ayarlar-->>Genel yolunu takip edip Mağaza URL: bölümünü yeni hostunuzun linkiyle değiştirdiniz mi ?

Bu ayarları kontrol ediniz.

Eğer elle taşıma yapamıyorsanız. Bu konuyu okuyunuz.
http://forum.opencart-tr.com/thread-177.html
Taşıma ile ilgili başka sorularınız varsa sabit konu altında sorunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...