Site Tanıtım Bölümü Kuralları Konu Açmadan Önce Okuyunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Burada yazan kurallara uymayan kullanıcılar uyarılır devamında uzaklaştırılır eğer hala devam ederse üyeliği dondurulur. Bu kuralları okumamış olmanız kuralları kabul etmediğiniz anlamına gelmez. Siteye üye olana ve konu açan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Site yönetimi kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve değişen kuralları okumasanız bile okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. O yüzden kurallara belirli aralıklar takip etmeniz önerilir.

Site Tanıtım Kuralları

1. Sadece opencart ile kurduğunuz sitelerin tanıtımını yapabilirsiniz. Kurduğunuz bu siteler Türk kanunlarına ve ahlaklarına uygun olmalıdır.
  2. Diğer alışveriş sistemleri, forum, blog(günlük) vs sitelerin tanıtımı yasaktır.
  3. Bu site üzerinden satış yapmak yasaktır. Sitenizde nelerin satıldığını yazabilirsiniz ama şu şu fiyata bu bu fiyata gibi konular acmayınız. Evet bir eticaret sistemi forumu olabilir ama satış yapmak için değil yardım için açılmış forumdur. Satışlarınızı kendi kurdunuz siteler üzerinden yapınız.
  4. + 18 sitelerin tanıtımı (s e k s s h o p vb) yasaktır.
  5. Alt tarafta bulunan Powered by OpenCart-TR linkini kaldırıp kendi yazılımı gibi göstermek için yeni isim yazan örneğin (Powered by YeniCaRT gibi) sitelerin tanıtımı yasaktır.
  6. Aynı site için farklı konular açmak yasaktır.
  7. Bu bölüme gönderilen konular yönetime tabi tutulur. Konunuz onaylandıktan sonra yayınlanır. Bunun nedeni kurallara uymayan konuların açılmasıdır.
  8. Şuan aklıma gelenler bu kadar daha sonra eklemeler yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...