EFENDİLER (!)

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
image-FBCD_4D0359AA.jpg

AliKral

OpenCart-TR
teşekkür ederiz bu güzel paylaşım için

bilgikur

OpenCart-TR
Kalbimizdesin Sen ATAm Seni Unutmayacağız ve Bu Kurmus olduğun Devleti Kimseye Bırakmayacağız.

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili Bir iki Konu Açtıktan Sonra eka7a Arkadaşım Atatürk Köşesi Açmıştı. Bende Yavaş Yavaş Atamız ile ilgili Konular Eklemeye Devam Ettim. Bir Süre Bekledim Fakat Hiç Kimse Göz Gezdirmedi. Bu Durum Beni Gerçekten Üzüyor.

Umarım Atamız için Açtığımız Bu Köşe Gerekli ilgiyi Görür.. Umarım Bu Forumdaki Arkadaşlarım Atamız için 2 Dakikalarını Ayırırlar..

Teşekkürler...

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
Atamız gerçekten doğru sözü çok güzel cümlelerle anlatmış. Çok geride kaldık halada geriden gidiyor. Ama bu demek değilki Avrupa'nın isteklerine göre hareket edelim kendimizi onlara bırakalım. Bu çok yanlış birşey. Özümüzü milli benliğimizi kaybetmeyecek şekilde örnek uygulamaları kendimize göre uyarlayıp alabiliriz fakat kendimizinde birşeyler üretmesi lazım. Nereye gidiyoruz? Yolumuzun sonu ne? İnşallah herşey güzel olacak. MasterBora, Eka7a gibi arkadaşlara teşekkür ediyorum. Güzel paylaşımlar yapan içinde hala güzel bir ülkenin, iyi görüşlü insanların umudunu hala taşıyan arkadaşlarımız olduğu için çok mutluyum.

alen34

OpenCart-TR
teşekkürler güzel paylaşım