Ürün resmine tıkladıgımda anasayfanın ön izlemesi geliyor?

serdark

OpenCart-TR
Ana menüden ürüne tıklıyorumsonra ürünün resmine tıklıyorum resmi birazdaha buyuk görmek için ama ana sayfanın ön izlemesi çıkıyor nasıl düzelte bilirim hiç bişi anlamadım

unsound

OpenCart-TR
RE: Ürün resmine tıkladıgımda anasayfanın ön izlemesi geliyor nasıl düzeltebilirim

Hangi versiyonu kullanıyorsun ve hangi temayı?

serdark

OpenCart-TR
RE: Ürün resmine tıkladıgımda anasayfanın ön izlemesi geliyor nasıl düzeltebilirim

unsound' Alıntı:
Hangi versiyonu kullanıyorsun ve hangi temayı?

hangi versiyon oldugunu bilmiyorum nasıl ögrenebilirim

tema smrel

unsound

OpenCart-TR

Yukarıda arama kısmında "Versiyon" yazarsan eğer muhakkak versiyon öğrenme seçeneği karşına çıkacaktır.

Olmaması gerekiyor. Yüklediğin resimlere dikkatle bakmanı öneririm.

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com

sorduğunuz soruyu başlıkta yazmışsınız. forum kurallarımız mevcut ona göre konu açınız.

sisteminizin versiyonunu ve kullandığınız temayı yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz. şimdi nerde ne yaptığınızı da bi açıklarsanız daha iyi olur.

serdark

OpenCart-TR

TECHNOLOG' Alıntı:
sorduğunuz soruyu başlıkta yazmışsınız. forum kurallarımız mevcut ona göre konu açınız.

sisteminizin versiyonunu ve kullandığınız temayı yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz. şimdi nerde ne yaptığınızı da bi açıklarsanız daha iyi olur.

Acemi oldugum için bilmiyorum kusura bakma başlıkta özet geçtim ki sorum daha kolay anlaşılsın diyeydi.

OpenCart 1.3.4 Turkish temada smrel
sonradan buldum dil dosyalarının içinde gezerken

Kusura bakmayın vaktinizi çaldım siteyi yeni kurmaya başladıgım için acemiyim biraz sorunun nedeni resimdenmiş resmi düzeltti sorun düzeldi. herkese teşekkürler