N11, Hepsiburada, EPTTAVM Entegrasyonu Satan Dolandırıcılara Dikkat

agumustekin

OpenCart-TR
9 Ekim'de ödemesini göndererek ocdestek.com İlker Sarı'dan N11, Hepsiburada ve Epttavm entegrasyon modülleri satın aldık.

30 Dakikada modülleri kuracağını söyleyen bu şahıs geçen 1 ayı aşkın süre içerisinde modüllerin kurulumlarını çeşitli bahanelerle tamamlayamamış ve telefonlarına erişilemez hale gelmiştir.

Kendisine ulaşmaya çalıştığımızda modüllerinin sadece satışını yaptığını söyleyen bir başka firma ve şahsa ulaşmaktayız ve onlarda kendisine ulaşamadıklarını beyan etmekteler! Ne kadar doğruysa artık!

İlk başlarda servera bahane bulması üzerine hosting paketimizi VDS server olarak bağımsız servera dönüştürdüğümüz zamanda modüllerini haftalarca kuramamamış, çalıştıramamıştır. Her seferinde bugün bitiriyorum, akşam hallediyorum, haftasonu çözüyorum tarzı oyalama ve zaman kazanma taktikleriyle hem zaman, hem para kaybına uğramamıza neden olmuştur.

Kurduğu modülümsü uygulama ürün seçeneklerini hatalı atmakta veya atmamakta, ürün güncellemeleri sırasında sürekli hata vermektedir.

Mecburen yeniden aynı modüller için opencart.gen.tr 'den Fırat Yakut'la iletişime geçtiğimiz perşembe günü Cuma kurulumu gerçekleştirebileceklerini belirttiler Cuma günü kurulum tamamlandı, bazı teknik sorunları da akşama kadar hallettiler ve Cuma gece yarısı opencart.gen.tr 'den aldığımız modülümüz sorunsuz çalışıyordu.

Kendilerine bu konuda çok teşekkür ediyorum.

Siz siz olun ocdestek.com İlker Sarı'ya veya onun adına satış yaptığını söyleyen firmaya benim gibi para kaptırmayın. Yoksa yolda kalır ve paranızı kaptırdığınızla kalır, sinir katsayınızı yükseltirsiniz.