opencart haber sitesi

toptanstokk

OpenCart-TR
arkadaslar opencart ile haber sitesi yapmak mümkünmü böyle bi imkanımız varmı?
yada bildiğiniz önerebileceğiniz biryer varmı?

kardelenkurt

OpenCart-TR
kardeşim sanmıyorum ki opencart haber sitesi olsun. Alışveriş e ticaret için yapılmış bir script.

Haber sitesi için joomla olabilir. Ya da maydesign diye arat google amacada asp ama bence dağıtal ücretsiz türkçe en iyi haber scripti.

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
Joomla, Wordpress gibi sistemleri kullanmanız daha mantıklı. Tabii ki her sistem kullanılarak birşeyler yapılabilir; ama e-ticaret sistemini kullanarak, değiştirerek haber sitesi yapmak çok mantıksız. Buna harcayacağın zamanla dünyanın sitesini yaparsın :)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
E-ticaret yazılımdan haber sitesi gibi birşey yapmak nereden aklınıza geliyor şaşıyorum. Ankesörlü telefonu cep telefonuna dönüştürmek gibi bir şey bu yani. Hazır yapılmışı varken neden bununla uğraşıyorsunuz ki anlamıyorum.

toptanstokk

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
E-ticaret yazılımdan haber sitesi gibi birşey yapmak nereden aklınıza geliyor şaşıyorum. Ankesörlü telefonu cep telefonuna dönüştürmek gibi bir şey bu yani. Hazır yapılmışı varken neden bununla uğraşıyorsunuz ki anlamıyorum.

eka kardeşim bilsek sormayız zaten .
opencart alışveriş sitesini haber sitesine cevirelim demedim opencart hazır ve ücretsiz bir site ya bunun alışveriş degilde haber sitesi olanı da varmı demek istedim.yani yukarıda anlayıpta yazan arkadasların dediği gibi bişey arıyorum web tasarımdan carttan curttan anlasam zaten sormam bu siteyi neden haber sitesine cevireyim sen yazdıgımı anlamamışsın...
ankesörlü telefon cep telefonundan daha hesaplı ya cep telefonununda ankesörlü gibi hesaplısı varmı diye sordum ...
saolsun arkadaslar önermiş...

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Opencart ile haber sitesi yapmak mümkünmü diyorsun sonrada bunun alışveriş sitesi olanı varmı diye soru değiştiriyorsun..

Örnek vererek anlatmış eka7a. Bunu neden polemik haline getiriyorsun ki..

Sorduğun soruyu tekrar oku sonra birde verdiğin cevabı oku ama realist ol biraz..

yunus707

OpenCart-TR
toptanstokk' Alıntı:
eka7a' Alıntı:

eka kardeşim bilsek sormayız zaten .
opencart alışveriş sitesini haber sitesine cevirelim demedim opencart hazır ve ücretsiz bir site ya bunun alışveriş degilde haber sitesi olanı da varmı demek istedim.yani yukarıda anlayıpta yazan arkadasların dediği gibi bişey arıyorum web tasarımdan carttan curttan anlasam zaten sormam bu siteyi neden haber sitesine cevireyim sen yazdıgımı anlamamışsın...
ankesörlü telefon cep telefonundan daha hesaplı ya cep telefonununda ankesörlü gibi hesaplısı varmı diye sordum ...
saolsun arkadaslar önermiş...

ramazandan olsa gerek :)