Offline Kredi Kartı Modülü

euroasia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.kubapurosu.com
arkadaşlar bu modul elinde olan var mı ? yoksa mecburen yapımcı sitedne 10 dolar karşılığında almalı mıyız ?

aklıma geldide müşterinin kredi kartını kaydedip gittigidiyor, sahibinden vs sitelerde açacağımız satışları müşterinin kartından kestirerek %7 %10 komusyon ile sağlasak nasıl olur ?

müşterinin ödfeyeceği miktarı direk değilde, manuel kendimiz bu aracı siteler üzerinden olan hesbaımıza müşterinin kartı ile üyelik açıp kestirmeyi kastediyorum offline kredi kartımodulude bu işe yapıyor olsa gerek

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
RE: OFFLINE Credit Card Modülü ?

http://theqdomain.com/ocstore/opencart_mods/payment_modules/offline_credit_card

Offline kredi kartı denilen modülün diğer şeklide Mail Order dır. Açıklaması burada mevcuttur.
http://forum.opencart-tr.com/thread-683-post-4075.html#pid4075
Ama bu modülle pek bir yere varamazsınız. Çünkü herkes kolay kolay kimseye bilgilerini vermez.

smart176

OpenCart-TR

mail order sistemi kullanın demişsiniz ama bu işi zorlaştırdığı için ben offline credi kartı modulu aldım , tek problemim taksit ekleyemiyorum , taksit sadece sanal pos modulunde var, demek istediği anladınız sanırım, sanal pos modulunun aynısı olacak ama mail ile gidecek. bunu ücret karşılığında talep ediyorum

lütfen yardım kaç saattir aynı şeyleri yazıyorum, teşekkürler

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Gecenlerde bir arkadaş arıyordu.. buyrun güle güle kullanın...

Ekli dosyalar

• offline_credit_card.zip
    14.2 KB · Görüntüleme: 417

knngys

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Gecenlerde bir arkadaş arıyordu.. nerden indirdiğimi hatırlamıyorum ancak dağıtımı ücretsiz.. buyrun güle güle kullanın...

Hocam paylaşım için teşekkürler ancak bu modül bende hiçbir şekilde çalışmıyor. 149 kullanıyorum. uyumlu mu değil acaba?

tatarvalisi

OpenCart-TR
knngys' Alıntı:
osdem66' Alıntı:
Gecenlerde bir arkadaş arıyordu.. nerden indirdiğimi hatırlamıyorum ancak dağıtımı ücretsiz.. buyrun güle güle kullanın...

Hocam paylaşım için teşekkürler ancak bu modül bende hiçbir şekilde çalışmıyor. 149 kullanıyorum. uyumlu mu değil acaba?

hayır dostum bende de 149 var herhangi bi sorun çıkarmadı.gayet düzgün çalışıyor.

yalnız şunu soracağım,kredi kartı bilgilerini veri tabanına kayıt etmesi sizce mantıklımı.site yi patlattılarmı,kötü niyetli çok insan var.kredi kartı bilgileri kaybolur gider.Bunu veritabanına kayıt etmekten ziyade sadece bize mail ile yollama olasılığı varmı.3. şahısların görmesini hiç değilse biraz daha engellemiş olur.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
E tabiki var o risk kullanıp kullanmmak size kalmış bu modülü, üstelik benim yazdıgım bir modülde degil, mail ile yollama olasılıgı olarak mail order kullanabilirsiniz...

onderm

OpenCart-TR
osman bey ;
arkadaşların dediği gibi ofline kredi kartı modülüne taksit seçeneği ve bankaları ekleyebilme şansımız varmıdır....?

Aşağıdaki linkte prestashop için hazırlanmış taksit seçenekli ve ürün açıklama kızmında tabıda mevcut çevrim dışı kredi kartı modülü hazırlamış....belki bir fikir verir uzman arkadaşlara...umarım halledilebilir bişeydir...teşekkürler

http://iyonhost.com/blog/prestashop-hosting/prestashop-modulleri/taksit-secenekleri-sekmesi-modulu-130/

eticaret

OpenCart-TR
system/engine/controller.php on line 27
catalog/controller/payment/offline_cc.php on line 180

bu hataları nasıl gıderebılırım?

eticaret

OpenCart-TR
Version 1.4.9.3

yanıtınız için teşekkür ederim.

mdkosman

OpenCart-TR

Ofline kredi kartı modülünde Son kullanım tarihini ve en altdaki CVV2: kodunu istemese biz müşteriyi telefonla arayıp o bilgileri alıp pos cihazından ceksek.... bizzat alarak işlemi gerçekleştirsek işlem güvenli olacaktır.
yani modülde istenen alanları tik.lemek suretile acıp kapayabilseydik...

Tanimsiz

OpenCart-TR
Hocam soyle bır hata verdı odeme tamamlama kısmında:

Warning: preg_match(): No ending delimiter '^' found in /home/***/public_html/catalog/controller/payment/offline_cc.php on line 180Warning: mail(): SAFE MODE Restriction in effect. The fifth parameter is disabled in SAFE MODE in /home/***/public_html/system/library/mail.php on line 158Warning: mail(): SAFE MODE Restriction in effect. The fifth parameter is disabled in SAFE MODE in /home/***/public_html/system/library/mail.php on line 158Warning: mail(): SAFE MODE Restriction in effect. The fifth parameter is disabled in SAFE MODE in /home/***/public_html/system/library/mail.php on line 158Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/***/public_html/index.php:92) in /home/***/public_html/system/engine/controller.php on line 27