ürün açıklama sağ kısımda görünür mü?

mfatihsaglam

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhabalar demo olarak kurulumunu yaptığım sitemde, ürünler kısmında açıklama kısmı altta değil de fiyatın hemen üstünde olmasını istiyorum product.tpl üzerinde çalıştım baya ama başaramadım, yanlış sularda mı yüzmüşüm yoksa :D
yardımcı olabilecek yiğit varmıdır :rolleyes:

sayfanın görünümü burada;
http://hizliresim.com/Wk00P8

tasarimcenter

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tasarimcenter.com
Urunun aciklma kismi gayet iyi konumda aslinda. Sag tarafa alabilirsiniz tabi bunla beraber html ve css degisikligo yapmaniz gerekli. Tavsiyem sag tarafa aldiginizda urun aciklamasini iyice daraltmis olursunuz ve uzun aciklma girdiginizde fiyattt kayarda gider. Fiyat kisminin oldugu yeri zenginlestirin derim. Yada sag veya sol sutun ekleyin

mfatihsaglam

OpenCart-TR
tasarimcenter' Alıntı:
Urunun aciklma kismi gayet iyi konumda aslinda. Sag tarafa alabilirsiniz tabi bunla beraber html ve css degisikligo yapmaniz gerekli. Tavsiyem sag tarafa aldiginizda urun aciklamasini iyice daraltmis olursunuz ve uzun aciklma girdiginizde fiyattt kayarda gider. Fiyat kisminin oldugu yeri zenginlestirin derim. Yada sag veya sol sutun ekleyin

Cevap için teşekkürler, evet haklısınız metin uzun olursa aşağıya kayar ama açıklama kısmında çok detaylı yazılar olmayacak. sağ kısıma sutün olarak dediğinizi yaptım ama görünüm biraz kötü oldu... daha doğrusu kafamda tasarladığım gibi olmadı malesef... html kısmını hallederim ama css yönüm biraz zayif :-/ uğraşıyorum belki yaparım :)