Site Tabs İçeriğine Veritabanından Bilgi Çekmek

volkanq

OpenCart-TR
Arkadaşlar Merhaba,

Opencart 2.1.0.1 sürümünü kullanıyorum admin panelinde uyumluluk gibi bir modül yazdım. bitirmeme az birşey kaldı. Genelde ürün tabs özelliklerini parse etmek için örnek verirsek;

Bu adamlar belli başlı dosyalara MVC yapısını kullanarak işlem yapmışlar.
Catalog --> Controller --> Product --> product.php dosyasında

$data['attribute_groups'] =$this->model_catalog_product->getProductAttributes($this->request->get['product_id']);

almışlar veriyi hemen fonksiyonu çalıştırmışlar. getProductAttributes fonksiyonunuda işlem yapmışlar buda Catalog --> model --> catalog --> product.php dosyasında sonra da

Catalog --> view --> theme --> tema ismi --> template --> product --> product.tpl dosyasında

foreach ($attribute_groups' as $attribute_group) {}

Şeklinde bir güzel yazdırmışlar. Benim problemim bu işlemleri yaptım gerekli fonksiyon ve yapıyı da oluşturdum fakat product.tpl dosyasında gönderdiğim diziyi bulmuyor var_dump() ile varmı birşeyler diyorum yok abi diyo yazılan modüllere bakıyorum abi adamlar benim yaptığım işlemleri yapıyorlar. Hayır ben nerede eksik bir işlem yapıyorum anlamıyorum. Admin panelinde aynı şekilde işlem yaptım ekle sil güncelleme yaptım ama gel gelelim site dosyalarında işlemiyor.
( Bu arada forum editöründe code butonu işlemediğinden böyle yazdım kodları kusura bakmayın )
Siz değerli forum arkadaşlarım muhtemelen gözden kaçırdığım bir yer var az çok demeden yardım ederseniz sevinirim

faruk8001

OpenCart-TR
Kodları paste sitelerinden birine at bize de link ver. Bakalım bir belki gözden kaçan bir şeyler vardır.