Webkaynak kullanıcısının son içeriği

 1. W

  Resim Upload Boyutunu Düzenleme

  Arkadaşlar resim upload boyutunu değiştiremiyorum. Sitede araştırdım, admin/controller/common/filemanager.php dosyasında aşağıda ki kodu bulamadım. Yok böyle bir kod içinde. Kullandığım sürüm: Sürüm 2.0.1.1 if ($this->request->files['image']['size'] > 300000) { $json['error'] =...
 2. W

  konu silinsin lütfen.

  konu silinsin lütfen, yanlış yere açmışım.
 3. W

  Tema ve Modül Kurulumu Yaptırılacaktır.

  Malesef vaktimin olmaması sebebiyle siteyle ilgilenemiyorum. İşi yapabilecek bir arkadaş öm gönderirse sevinirim. - Badilli teması yüklenecek. - yaSlider modülü kurdurulacak. Bunları sorunsuz yapabilirim diyen arkadaşlar lütfen öm göndersinler ücret teklifleriyle birlikte.
 4. W

  Error: Can't create/write to file hatası

  İlginiz için teşekkür ederim, sunucuya hatayı bildirdim. Geri dönüş aldıktan sonra durumu bildireceğim.. Hayır bir ön ek eklemedim mysql'e. Alan problemim yok hocam. Başka bir sıkıntı olmalı.
 5. W

  Error: Can't create/write to file hatası

  Siteye girişte aşağıdaki hatayı alıyorum. Admin panele giriyor fakat oradada bazı kısımlarda aynı hata mevcut. Sitede hiçbir şekilde değişiklik, güncelleme yapmadım. Kendiliğinden meydane geldi. Hatanın çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim.
 6. W

  Resimdeki Bölgeye Banner Nasıl Eklerim?

  Arkadaşlar aşağıda göstermiş olduğum, menün altı kategorilerin üst tarafında kalan araya banner eklemek istiyorum. Nerden, nasıl yapabilirim ? İlginiz için teşekkür ederim.
 7. W

  Karşıma Çıkan Hata

  Herhangi bir değişiklik veya modül felan kurmadım. Siteye girdiğimde direk şu hatayı verdi: Ayrıca admin panele girmeye çalıştığımda şifreyi kabul etmiyor, girmiyor.
 8. W

  Internet Explorer'da Kategoride Kayma ?

  http://yaznargile.com/buyuk-ve-orta-boy-takimlar Bu kategorideki ürünler ie'de aşağıda gözüküyor arkadaşlar. Problem nedir acaba. Nasıl düzeltebilirim?
 9. W

  Siteyi Taşıdım ama Hata Alıyorum

  RE: Yardımcı Olabilecek ? Hocam ben admin panelden yedek almadım. Acaba problem olurmu? Ftp ve sql yedeği var bende.
 10. W

  Siteyi Taşıdım ama Hata Alıyorum

  Siteyi başka bir yere taşıdım. Yedeği yolladım, fakat hata veriyor. Sitedeki index.php 'yi yedeklerken almamışım. Aynı sürüm dosyasını indirip içindeki index.php ' yi attım mecburen ve bu hata ile karşılaştım.:( http://yaznargile.com/urun/ Hata satırı olan 12.satırda şu kod geçiyor...
 11. W

  Carousel Flash Dönen Ürünler Opencart Üyelerine Özel

  RE: Flash Dönen Ürünler Opencart Üyelerine Özel Ftpye nereye atacağız bu dosyaları, ayrıca panelden yapmamız gereken bir ayar varmı?
 12. W

  Admin paneline girişte değişiklik yapmak istiyorum.

  Admin paneline girişteki şu kısımda; değişiklik yapmak istiyorum. Ftpden hangi dosyayı çekip değişiklik yapmam gerekiyor. Admin klasöründe, index.php'de felan bulamadım. DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİM KISIM: Lütfen bilgilerinizi kontrol ediniz, kullanıcı adı ve parola yazan text kısmı.
 13. W

  system/library/image.php Hatası

  RE: system/library/image.php HATASI ve Sepetim sayfası türkçe karakter sorunu Sunucuda yapmamız gereken değişiklik nedir peki?? İlginiz için teşekkür ederim.
 14. W

  system/library/image.php Hatası

  RE: system/library/image.php HATASI ve Sepetim sayfası türkçe karakter sorunu denedim hatayı düzeltemedim...
Üst