OpenCart Türkiye

Tam Versiyon: PayPal Hesabı Olmayan Kullanıcılardan Ödeme Almak
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
Konuyla ilgili açıklamayı alttaki sayfada bulabilirsiniz.
http://www.opencart-tr.com/paypal-hesabi...almak.html

Sorularınızı bu konu altında sorabilirsiniz.
İlginize teşekkür ederim
gösterilen linke baktığımda aynı görüntüler yok malesef yalnız şöyle bir seçenek var

Kredi kartınızı veya banka hesabınızı kullanın (geçerli olduğu yerlerde).

Türkiyede geçerlimi? Siz kullanıyormusunuz? Teşekkürler.
Kimse kullanmıyormu? :o)
inşallah yakında kendi sitemi kurduğumda kullanacağım. ayrıca anlatım da geçen yerler paypal sitesini güncellediği için gözükmüyor (ödeme sayfası).
Türkiye'de geçerlidir. Ben 1 ay önce kullanıyordum.
Türkiyede de artık kullanılabiliyor. Ayrıca müşterinin Paypal hesabı olmasına (yada almasına) gerek yok. Kredi kartı bilgilerini Paypal sayfasına girerek ödemeyi alıyorsunuz. Yanlız paypal'da haklı olarak komisyon kesiyor. işlem hacminize bağlı olarak sanal pos avantajlı da olabilir.
türkçe olarak anlatımını googlede ararsan bulursun. amatör e-ticaret firmaları şu anda paypal ile alıyor diyebilirim.
PayPal hesabınız da oturum açın ve Profil Özeti'ne geçin.
Açılan sayfada Satış Tercihleri alanında bulanan Web Sitesi Ödeme Tercihleri'ne tıklayın. Sayfanın altlarına doğru İsteğe Bağlı PayPal Hesabı seçeneğini göreceksiniz.

bende bu bölümler çıkmadı

bende olanlar bunlar

Açık Artırmalar
Yeni Düğme Oluştur
Fatura Şablonları
Dil Kodlaması

PayPal Hesabı Olmayan Kullanıcılardan Ödeme Almak istiyorum ben benim yapmak istediğim bu
Tmm olayı çözdüm kişisel hesap olduğu için paypal hesabı o seçenekler yoktu hesabı yükseltiim düzeldi geldi seçenekler Smile
ödeme almak için ya premier hesabınızın ya da ticari hesabınızın olması gerekmektedir.
onu hallettim bir sorum daha olucak

ödeme seçeneklerinde

paypal ödeme yazıyorya onun yanına kredi kartı yazısını nasıl eklerim
Sayfa: 1 2 3
Referans URL