Sepet Ekle Ve Devamındaki Eksiklik

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
Öncelikle Merhaba

Sitemi 1.4.8 sürümünden 1.5.1 sürümüne taşıdım.Bayağı Bi hata ile karşılaştım lakin hepsine yakını yok yok hepsi :D benden kaynaklanan hatalardı.

neyse sabaha doğru bitecek sanırım :) güncellemeyi yaptım.Alış veriş yapıp sepete eklediğimde sepetteki toplam hep 0.00TL olarak görülüyor.

Alışverişi tamamlayıp adminden baktığımda da aynı şekilde 0.00TL olarak toplamda gözüküyor.Neden Olabilir yardımcı olurmusunuz kolay gelsin iyi çalışmalar bol kazançlar

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
Normalde ürün ekleyip fiyatları göstermiyor veya toplamıyorsa ya ziyaretçi olarak girdiniz ve panelden ziyaretçilere fiyatları kapattınız yada php'de bozulma olmuş

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
kardeşim senin mesajınıda göz önüne alarak siteyi komple sildim sıfırdan kurdum.Yine aynı problem mevcut çözemedim problem nedir başka bir hosta kurdum problem yo ksanırım host ile alakalı bi durum var ama ney :/

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
merhaaba hata aldıgınız host a opencart ın duzgun calısması ıcın gereklı modullerde bırı yada bır kacı kurulu olmayabılır bunu anla,anın en guzel yolu o hosta sıfır bır kurulum yapın ve kurulumun ılk asamasında sunucuda olması gereken ozellıkler vat ve hepsıde ok lı olmalı lırmızı uyaroı aldıgın var ıse o modul kurulu yada acık olmayabılır.kolay gelsın

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
osdem66' Alıntı:
merhaaba hata aldıgınız host a opencart ın duzgun calısması ıcın gereklı modullerde bırı yada bır kacı kurulu olmayabılır bunu anla,anın en guzel yolu o hosta sıfır bır kurulum yapın ve kurulumun ılk asamasında sunucuda olması gereken ozellıkler vat ve hepsıde ok lı olmalı lırmızı uyaroı aldıgın var ıse o modul kurulu yada acık olmayabılır.kolay gelsın

aynı firmanın başka hostuna kurdum problem yok :( enteresan bi durum çözemedim bi türlü

bu hostlarla alakalı java flash eklentileri vs. bu tarz bişiler varmı ki flash slayt kurdum bi saat çalıştı şimdi oda çalışmıyor :)

Flash Dosyasını direk çağırdığımda çalışıyor fakat opencartta gözükmüyor...

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
Onu bende çözemedim açıkçası.
gul.com.al dan gulmarket.com'a döndük, belkide .al .tr .us gibi uzantılar yüzündendir

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
ilk yüklediğimde çalıştı aslında sonra yok ada çalışmıyor.sepet sorunu devam ediyor ürün sepette doğru şekilde gözüküyor fakat sepet toplamı hep 0.00TL :(

Problem çözüldü. :D diyip bitirmicem herhalde

Nasıl olduğuna gelince sanırım filezilla ile atarken ki ben onu kullanıyorum.Dosyalar nasılsa sanırım eksik atılıyordu bende hostun dosya yöneticisinden rar olarak attım,ve içeride çıkarttım.Sonuç oldu.Size kolay gelsin