Seo Url (ana sayfa sepetim giris cikis vs..)

afaruki

OpenCart-TR
arkadaşlar checkout olmayacak account olacak (voucher-hediye çeki olan ifadedeki) onun dışında 1.5.2.1 sorunsuz

arkadaşlar yaptım fakat müşteri iletişim formunu doldurup göndere bastığında "kategori bulunamadı" diyor. siparişlerin mailleri geliyor ama iletişim formunda bir sıkıntı oldu sanırım. yardımcı olabilecek var mı?

nahita

OpenCart-TR
ben uyguladım her şey tamam ama information geçen linklerde çift slaş (//) çıkıyor. Örneğin şu şekilde
xxx.com//hakkimizda. bu slaşın brini nasıl kaldırabiliriz acaba. veritabanında şu şekilde insert edilmiş.

b4DNLd.png

sualci

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar 1.5.6.4 için deneyen varmı ?

selcukfurkan

OpenCart-TR
nahita' Alıntı:
ben uyguladım her şey tamam ama information geçen linklerde çift slaş (//) çıkıyor. Örneğin şu şekilde
xxx.com//hakkimizda. bu slaşın brini nasıl kaldırabiliriz acaba. veritabanında şu şekilde insert edilmiş.

b4DNLd.png

Çift slash çıkmasının nedeni information/information un hiç bir değeri yok türkçe anlamı ve çevirileri yararlı linkler-faydalı bilgiler veyahut bilgiler olarak değiştirirsen bi sıkıntı çıkmaz eğer illa ki ben buna birşey yazmak istemiyorum diyorsan "common/home" bul ve "anasayfa" veyahut giriş gibi birşeyler yap sorunun düzelir ama en kolayı sen information/information bul ve bilgiler değerini ver.

Kolay gelsin.

srcnkan7

OpenCart-TR
1.5.5.1 de denedim. bir sorun gözükmüyor. Sadece ürünlerin seo linkleri kaldı yapmadığım. onuda arıyorum daha sorunsuz yapabielceğim şekilde.

ertug

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cafemasasandalye.com
bunu 1.5.5.1 de uyguladım gayet güzel oldu teşekkürler.

sadece şu etiketlerdeki urllerde "orta sehpa çeşitleri" yazısı bu şekilde bunu nasıl urllerde - li ve türkçe karakterleri kaldırabiliriz.

arama?tag=orta%20sehpa%20%C3%A7e%C5%9Fitleri

kozmm

OpenCart-TR
2.x versiyonu için yok mu peki bu yöntemin. Bunun uyguladığımda 500 hatası dönüyor. Sunucu hatası veriyor.