say veya solmodülün yerine resim yada flash banner Nasıl eklenir?

faikc84

OpenCart-TR
Arkadaşlar 1.4.8 versiyonlu sitemde.sol modül tarafına resim yada flash banner eklemek istiyorum.Bana yardım edebilicek varmı?[/size][/font]

muzorotti

OpenCart-TR
flash veya resim ekleyeceğin modülü modullerin içinden bul ebatına uygun kodlarla
<br>
<center> kodunu buraya ekle </center>

faikc84

OpenCart-TR
o zaman bir çerçeve üzerisinde oluyor ama.flash banner da çerçevenin olması çok mantıksız ve hoş bir görüntü olmuyor. Demek istediğim alt alta jpeg ve flash banner koymak gibi müdülün içine resim eklemek değil.Yardımcı olabilicek bir sensei varmı :)

plesk

OpenCart-TR
Merhabalar foruma yeni üye oldum.ilk yardımım sana kısmetmiş :)

Ben bu olayı şöyle çözdüm hali hazırda zaten hoşgeldiniz mesajı diye bir modül var. bu modül ün içine flash veya resim kodunu ekliyorsun ve istediğin yerde gösterebiliyorsun. modülün title gözükmemesi için
catalog/view/theme/default/template/module/welcome.tpl den

<div class="welcome"><?php echo $heading_title; ?></div> kısmını sil sadece
<?php echo $message; ?> kalsın.

böylece istediğin yere istediğin kadar resim flash v.b ekleyebilirsin.kutusuz temiz görünür.

faikc84' Alıntı:
o zaman bir çerçeve üzerisinde oluyor ama.flash banner da çerçevenin olması çok mantıksız ve hoş bir görüntü olmuyor. Demek istediğim alt alta jpeg ve flash banner koymak gibi müdülün içine resim eklemek değil.Yardımcı olabilicek bir sensei varmı :)