Satış yaparken paypal kullanan var mı ?

ixor42

OpenCart-TR
Arkadaşlar şuanda aktif olarak problemsiz paypal kullanıp satış yapan var mı formumuzda ?

sekhil

OpenCart-TR
paypal zaten opencart içinde mevcut ve kullanımıda oldukca basit paypalda bulunan email adresinizi yazmanız yeterli olur, ve tabii ödeme metodlarındanda aktif ettinizmi olur..

Yalnız paypal'dan hesap almanız gerek önce..kolay gele..

Opencart 1.5.1.3

piriyatel

OpenCart-TR
Web sitesi
handyteile.at
benim satislarimin %80 paypal uzerinden ödeme yapmakta. gayet memnunum ben aninda gorebiliyorsun mevlayi ve musteriler paypala guveniyor.

ixor42

OpenCart-TR
piriyatel' Alıntı:
benim satislarimin %80 paypal uzerinden ödeme yapmakta. gayet memnunum ben aninda gorebiliyorsun mevlayi ve musteriler paypala guveniyor.

Bende paypal kullanıyorum fakat 1 tl lik alışverişte müşterimden 1,75 Tl çekiyor tüm ayarlarını yapmama ragmen aynı yol gösterebilme imkanınız var mı?

mdenizci

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar ben opencart ı yeni kullanmaya başladım benim şöyle bir sorum var ben wordpress için joomla için tema(template) ya da script yapıyorum. yaptığım scriptleri temaları opencart ile satmak istiyorum. sorun şu müşreti bana paypaldan ödeme yaptığında benim ona otomatik olarak bir mail yollayıp scripti nereden indireceğinin bilgisini ya da scriptin direk indirme adresini yollamam gerekiyor bu opencartta mümkün mü