1.5.6.1 Kurulum 3. Adımda Boş Ekran Sorunu

senya

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar;

1.5.6.1 Kurulumu yaparken localde ve serverda 3. adımdan sonra boş ekran hatası alıyorum database yazıyor fakat site tekrar install klasörüne yönlendiriyor. 1.5.6 kurduğumda sorun yok hem serverda hem localde. farklarını inceledim mysqli bağlantı güncellemesi olmuş. Kontrol ettiğimde mysqli de aktif konumda. Minor patches diye bi güncelleme var anlayamadım onu ama. Sorunun çözümü ne olabilir araştırmadığım yer kalmadı bendemi hata var sizlerde aynı hatayı aldınızmı? Kısacası 4. adıma geçemiyorum boş ekran. 4.adımda bişey yok ama install klasörünü kaldırdığımda site açılmıyor.

İyi Günler...

turanunluer

OpenCart-TR
Merhaba aynı sorunu az önce hostta kurulum yaparken yaşadım database ve kullanıcısını sildim ve tekrar oluşturdum sonrasında 4. adıma geçebildim tekrar dene bu şekilde istersen denemediysen

senya

OpenCart-TR
Teşekkürler sorun databasede veya kullanıcıda değil mysqli de bağlantı olarak o seçildiğinde sıkıntı çıkarıyor. Sistemde aktif olduğu halde hata veriyor. Bağlantı olarak mysql seçilirse sorun yok yükleme gerçekleşiyor. Böyle bir sorunla karşılaşan pek yok yüksek ihtimal benim sisteminde bişeyler eksik ama ne?