Opencart Themeforest Journal Tema Kurulumu

kerembos

OpenCart-TR
Arkadaşlar themeforest'ten Journal Temasını satın aldım. İndirdim gerekli dosyaları hosta yükledim. Kullanıcı panelinden journal temasını seçtim. index.php sayfasına gerekli kodu girdim, Ayrıca eklentileri de install yaptım. ama site hala boş görünüyor.

Kurulum bilgileri alttaki linkte yazıyor tüm işlemlerini yapmadım anlattığım yerek kadar yaptım ama hiç değilse bir görüntü olması lazım. Bunun lisans işleminden kuşkulanıyorum direkt dosyaları yükledim herhangi bir lisans olayı ile karşılaşmadım.

https://journal.digital-atelier.com/docs/

Bir arkadaş Allah rızası için yardımcı olabilir mi? 2 Gecedir yükle kaldır yapmaktan yoruldum.

site: www.azimoni.com

synthetic

OpenCart-TR
http://journal.digital-atelier.com/support/index.php?a=add

Joker

OpenCart-TR
Sitenizde zaten yüklenmiş gözüküyor tema.. :huh::-/

akin84

OpenCart-TR
RedWhite27' Alıntı:
ftp bilgilerini verirsen demosuyla aynı hale getirir veririm kardeş maksat hayır olsun...

Ustam Aynı Sıkıntıyı Bende Yaşıyorum Acaba Nasıl Yaptığını Bizede Anlatmanız Mümkün Müdür ? Şimdiden Teşekkürler

synthetic

OpenCart-TR
Kurulum yaptıktan sonra journal modüllerini aktif ettiniz mi?

akin84

OpenCart-TR
Evet Aktif Ettim Ana Sayfa Geldi . Ama Yönetim Panelinde

httpdocs\system\library\language.php on line 27

Hatası Alıyorum
trigger_error('Error: Could not load language ' . $filename . '!');

Ve Modul Kısmında Modüller İsim Olarak Değilde Bilgiler Olarak Çıktı Ve Ana Sayfada Slayt Çıkmıyor
Site İsmi Vereceğim Ama Yasaktır diye Veremiyorum

Yardım Etmeniz Mümkünmüdür İşin İçinden Çıkamadım

Sorunları Hallettim Bu Seferde Ürün Ekleme Kısmına Gelince Katagori Bölümü Çıkmıyor. Acaba Bu ne sıkıntıdır. Birşey anlayamadım bilginiz varsa bu soruyu nasıl çözebilirim

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
:D kategori yok dedigin yerde boş kutucuklar varsa, ürünü hangi kategoriye eklenmek istiyorsan el ile yani manuel olarak kategori kutucuğuna yazmayı dene kategorinin ilk bir yada ikinci harfini yazdığında sistem algılayacak ekrana getirecektir sanada tıklayıp seçmek kalır.

akin84

OpenCart-TR
Sitede Slide Eklemek İstiyorum Mödülün İçine Giriyorum Add Module Tıklıyorum No Modules Created Yazıyor Bunu Nasıl Çözebilirim Bilginiz Var Mı ?

canmemis

OpenCart-TR
RedWhite27 nıcklı kullanı size bır maıl atmak ıstedım atamadım.ÖZ gondrrcektım gonderemedım bana donus yapmanız mumkunmu canmemis@outlook.com

levent bey maılınıze donus yaptım sorunu belırttım ıleıtısmı maılden kurarsak sevınırım .