Ürün fiyatlarını kaldırmak

daygrameon

OpenCart-TR
Selamın aleyküm arkadaşlar.

Yaklaşık 2.5 senedir opencart scriptini kullanmıyorum. Şimdi bir arkadaşıma kuracağım. Localde kurdum şimdilik. Unuttuklarımı hatırlamaya çalışıyorum :) Ama çok şey değişmiş scriptte. Afişler vs. vs. bi sürü yeni şey eklenmiş. Güzel tabi bu ama biz geride kaldık biraz :) Eskiden mağaza ayarlarında satış yapmadan sadece ürün sergileme seçeneği vardı. Ürünlere fiyat girilmiyordu sadece tanıtım yapabiliyorduk. Şimdiki sürümde kontrol panelini iyice taradım ettim ama bulamadım. O seçenek kaldırıldı mı ? Kaldırıldıysa ben fiyat olayını nasıl iptal edebilirim ?

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Ben bir müşterime ürün tanıtım sitesi açarken Opencart kullandım. Fiyatları misafirlere gizledim ve web sitesinden bütün üye olma ve üye girişi yapma linklerini kaldırdım. Buna benzer bir yol izleyebilirsin bence. Hem karışık bir işlem değil hemde daha pratik.

muzorotti

OpenCart-TR
Merhaba 1.5 serisinde sistem--->genel ayarlar--->ürün fiyatlarını gizle ( evet) seçeneğinden yapabilirsiniz

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Evet arkadaşın dediği gibide yapılabilir fakat ürün tanıtım sitesi olacağı için üye girişi yada kayıt olma gibi kısımları dediğim gibi kaldırmalısın. Fiyatları gizlemek yetmeyecektir.