Facebook Hayran Sayfası Rss Feed Bağış Yapın
AÇIK KAYNAK ÜCRETSİZ E-TİCARET YAZILIMI

Özel mesaj gönderme tekrar aktif edilmiştir.

Konuyu Gönder  Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERP | CRM | Muhasebe Yazılımları - E-Ticaret Muhasebe Entegrasyonu
15-11-2013, 03:30 AM
RE: ERP | CRM | Muhasebe Yazılımları - E-Ticaret Muhasebe Entegrasyonu
(25-12-2012 02:53 AM)Gökhan TAYLAN demiş ki:  Merhaba daha öncedende belirttiğimiz gibi 2012 yılının ocak aylarında başladığımız Opencart Muhasebe Entegrasyonu Projemiz Tamamlanmış Bulunmaktadır. Gerçek Ortamda Testler Başarı ile Sonuçlanmıştır.
Şu aşamada Afişe Edilmesi, Videolu Tanıtımlar Hazırlamaktayız. Genel Program Sistem Özellikleri ve Aşama Aşama İleriye Dönük Ek Modüllenebilir Özellikleri Bulunmaktadır. Hedefimiz. 2013 Yılına Opencart Yapısının Yönetim Panelinden Tam Bağımsız. Entegrasyon ile Yönetilebilmesi ve Muhasebe kontrolüdür. Bunun yanında yeni projelerinize ve şirketinize özgü desktop projeler geliştirmeyede açığız. İşimiz E-Ticaret İş Çözümleridir. En kısa sürede detayları ile sitemizde ve sitenizde sizlerle paylaşmak dileğiyle saygılarımla.

hocam size eposta attım lütfen acil geri dönüş yapın eposta da size telefon numaramı yazdım biran önce ararsanız sevinirim
info(AT)idin.com.tr
Bu kullanıcıya email gönder Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
15-11-2013, 03:39 AM
Geri dönüş mailinize cevap sağlandı ilginize teşekkür eder. Çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

(15-11-2013 03:30 AM)JaMeroN demiş ki:  
(25-12-2012 02:53 AM)Gökhan TAYLAN demiş ki:  Merhaba daha öncedende belirttiğimiz gibi 2012 yılının ocak aylarında başladığımız Opencart Muhasebe Entegrasyonu Projemiz Tamamlanmış Bulunmaktadır. Gerçek Ortamda Testler Başarı ile Sonuçlanmıştır.
Şu aşamada Afişe Edilmesi, Videolu Tanıtımlar Hazırlamaktayız. Genel Program Sistem Özellikleri ve Aşama Aşama İleriye Dönük Ek Modüllenebilir Özellikleri Bulunmaktadır. Hedefimiz. 2013 Yılına Opencart Yapısının Yönetim Panelinden Tam Bağımsız. Entegrasyon ile Yönetilebilmesi ve Muhasebe kontrolüdür. Bunun yanında yeni projelerinize ve şirketinize özgü desktop projeler geliştirmeyede açığız. İşimiz E-Ticaret İş Çözümleridir. En kısa sürede detayları ile sitemizde ve sitenizde sizlerle paylaşmak dileğiyle saygılarımla.

hocam size eposta attım lütfen acil geri dönüş yapın eposta da size telefon numaramı yazdım biran önce ararsanız sevinirim
info(AT)idin.com.tr
Bu kullanıcıya email gönder Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
13-07-2014, 01:40 AM
Merhabalar
Nebim winner entegrasyonu için bilgi ve fiyat talebi istiyorum.
Bu kullanıcıya email gönder Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Konuyu Gönder  Yeni Cevap