SSL Sertifikası aldım şimdi ne yapacağım

akhanis

OpenCart-TR
Merhabalar,
SSL Sertifikası satın aldım ve hostinge kurdum, gerekli kodu admin paneline ekledim. Şuanki aşamada ödeme metodlarına ne yapacağımı bilmiyorum, PayPal vs. çok fazla ödeme metodu var. Ben Akbank'tan sanal pos satın alacağım, normal ödeme metodu yok mu? Müşteri kart bilgilerini girecek ve çekilecek?
Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Kart bilgilerini girip ödeme yapabilmesi için zaten bir sanal pos'a ihtiyacın var.Fakat önce sanal pos modülünü temin etmelisin.Bu modülü bir arkadaş ücretsiz dağıtıyordu aratırsan bu forumda olduğunu biliyorum.Bu modül tek başına işe yaramaz tabiki.Hangi bankayı istiyorsan konuşup sanal pos aktivasyonu yaptırmalısın.Detaylar hakkında yardımcı oluyorlar zaten.SSL olayına gelince.Hostuna kurulum yapıp opencart panelinden aktif hale getirdiysen başka birşey gerektiğini sanmıyorum ama yinede bu konuda arkadaşlar yardımcı olacaktır.

akhanis

OpenCart-TR
KadiRKY' Alıntı:
Kart bilgilerini girip ödeme yapabilmesi için zaten bir sanal pos'a ihtiyacın var.Fakat önce sanal pos modülünü temin etmelisin.Bu modülü bir arkadaş ücretsiz dağıtıyordu aratırsan bu forumda olduğunu biliyorum.Bu modül tek başına işe yaramaz tabiki.Hangi bankayı istiyorsan konuşup sanal pos aktivasyonu yaptırmalısın.Detaylar hakkında yardımcı oluyorlar zaten.SSL olayına gelince.Hostuna kurulum yapıp opencart panelinden aktif hale getirdiysen başka birşey gerektiğini sanmıyorum ama yinede bu konuda arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Teşekkür ederim fakat bu modül 1.4.x için yazılmış bunun bildiğiniz 1.5 için olanı var mı? Yada benim yapamadığım başka bir durum mu var? Bu modülü 1.5e yükledim ama modülü kurduktan sonra düzenle dediğimde verdiği hata şu şekilde;
Fatal error: Cannot access private property Document::$title in E:\webfolder\xxxxx\httpdocs\admin\controller\payment\sanal_pos_2.php on line 8