üye olunma sayfasında şehir listelemesi

jourdain

OpenCart-TR
öncelikle böyle bir sitede böyle bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum site yöneticilerine. !! benim sitemde bir sorun oldu, 1.4.4 kullaıyorum ve nerede hata yaptıysam eğer üye olunma sayfasında şehir/eyalet seçiniz bölümü ülke seçiminden sonra listelemiyor. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
http://www.daphnejeans.com/index.php?route=account/create

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Bi hata vermediği için sorunu bulmak zor olur sanırım.. catalog\view\theme\smrel\template\account\create.tpl ve catalog\controller\account\create.php dosyalarını yeniden yüklemeyi dene istersen..

aslanbilal

OpenCart-TR
s.a.
aynı sorun bendede var, mirac dediğini yaptım fakat düzelmedi abi, ükeyi seçiyorum ama altında iller çıkmıyor.

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
Genel Bölgeler de Ülke id ile İller id arasında bir bağlantı sorunu vardı...genel bölgeleri kapatmadan sildiğim için ülkeleri silemiyordum...mümkün olduğunca ülkeleri ve illeri temizle...admin bölümünden sistem>yedekle-geri yükle bölümüne gel içinde zone geçen kategorileri işaretle ve yedek al yedeği mirac ve eka7a arkadaşlarımızın paylaştığı +notepad ile aç ülkelerin id numarası ile şehirlerin id si arasındaki bağlantılara bir bak...ben yardımcı olmaya çalışırım sana...yedek almayı unutma :)