Opencart 1.5.1.3 sepete ekle calısmıyor

Purelifes

OpenCart-TR
Arkadaslar ben opencartın son surumu 1.5.1.3.1 u yukledım ancak internet explorer 9 un alt versıyonlarında sepete ekle butonu calısmıyor.İnaktıf yanı.Diğer tum tarayıcılarda calısıyor.Bu manada yardımcı olursanız cok memnun olcam.Yardım edebılecek arkadasım varsa ıletısıme gecebılırız.

sembolpc

OpenCart-TR
Web sitesi
serkanpekdemir.com
kullanmış oldunuz temada stylesheet/ ie.css içinde buton px ayarlamalarını yapabilirsiniz..
byk bir ihtimalle tanımlı değildir sanırım sorun bundan kaynaklanıyordur..
kolay gelsin..

Purelifes

OpenCart-TR
sembolpc' Alıntı:
kullanmış oldunuz temada stylesheet/ ie.css içinde buton px ayarlamalarını yapabilirsiniz..
byk bir ihtimalle tanımlı değildir sanırım sorun bundan kaynaklanıyordur..
kolay gelsin..

Oncelikle teşekkür ederım.stylesheet içinde ie7.css ve ie6.css var ie9 yok onun ıcın nasıl bır duzenleme yapmam gerekıyor acaba?

onlinesaticim

OpenCart-TR
Merhaba fancybox ve colorbox'dan kaynaklanıyor arama yapsaydın sıtede cozumu bulabılırdın

http://forum.opencart-tr.com/thread-6032.html

cozum bu lınk adı altında

piryapos

OpenCart-TR
Yükle : Ekleti Dosyaları

: catalog/view/theme/SİZİN-TEMANIZ/template/common/header.tpl

BUL :

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/prettyphoto/jquery.prettyPhoto.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/prettyphoto/prettyPhoto.css"/>

HEMEN ÜZERİNE BUNU EKLE
<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.pack.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css" media="screen" />

TEŞEKKÜR VE REPLER BANA

Purelifes

OpenCart-TR
piryapos' Alıntı:
Yükle : Ekleti Dosyaları

: catalog/view/theme/SİZİN-TEMANIZ/template/common/header.tpl

BUL :

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/prettyphoto/jquery.prettyPhoto.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/prettyphoto/prettyPhoto.css"/>

HEMEN ÜZERİNE BUNU EKLE
<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.pack.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css" media="screen" />

TEŞEKKÜR VE REPLER BANA

Teşekkur ederım bu dedıgınızı kargo sectıkten sonrakı devam butonu calısmadıgı zaman uyguladım ve sonuc aldım.Yanı kod bu sekılde zaten su an.Ama urunun sayfasına geldıkten sonra sepete ekle butonu ie9 harıc dıger ie larda calısmıyor.Eger ıstersenızde sıtenın lınkınıde verebılırım .Formlara baktım ama kımse aynı sorunla karsılasmamıs sanırım. :(

onlinesaticim' Alıntı:
Merhaba fancybox ve colorbox'dan kaynaklanıyor arama yapsaydın sıtede cozumu bulabılırdın

http://forum.opencart-tr.com/thread-6032.html

cozum bu lınk adı altında

Bana gorede sorun fancybox ve colorboxtan kaynaklı.Ama bu lınktekı cozumlerı yapmıstım zaten ben .Ne yapabılırım baska bılemıyorm.

Purelifes

OpenCart-TR
Sepete ekle sorununu yasayan kımse yok mu ya.ie6 ve ie 7 de sepete ekle calısmıyor.Neden olabılır cevap verebılecek olan var mı acaba?

osmankaya

OpenCart-TR
öncelikle kolay gelsin bu sorun bendede vardı kafaya takılmayacak gibi değil bu forumda ve internetde çok araştırdım ama kolay ve etkin bi çözüm bulamadım ama çözüm yok değil open cart 1.5.1.3.1 sürümünün orjinal versiyonunu indir ve sadece catalog\view\theme\default içindekileri yükle başka hiç bir ayara dil paketi gibi dokunma sorun çözülmüştür. kolay gelsin hayırlı çalışmalar

webmus50

OpenCart-TR
RE: Opencart 1.5.2.1 sepete ekle calısmıyor

ana sayfada product box'da sepete ekle çalışmıyor.Sadece ayrıntılarda ki sepete ekle çalışıyor neden olabilir.

Bunun sebebi tema kaynaklı mıdır.Ama defaul tema da da aynı sorun var direk sepete ekle dediğinde çalışmıyor.

Ekli dosyalar

• urun1.jpg
    urun1.jpg
    33.7 KB · Görüntüleme: 34

mehmetavc

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar,
Benim Opencart Version 1.5.5.1 default olmayan bir temam da Anasayfa da "Sepete Ekle" Butonuna basınca hiç bir şey olmuyor yani sepete ekle çalışmıyor ayrıca "Sepetim" ve "Kasaya git" bölümlerine tıklayınca da açılan sayfa görüntülenmiyor konuyu forum da araştırdım ve bu konuyla ilgili yazılan tüm her şeyi denedim sorun düzelmedi checkout klasörünü default dan yeniden yükledim yine olmadı sorun nedir tam olarak anlayamadım daha önce çalışıyordu sanırım ben bir kaç eklenti vs yükledim ondan sonramı oldu bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler...