Bir Kaç Sorun

plustre

OpenCart-TR
Selamlar ; Her seferinde başlık açmamak için 2 haftadır çözmeye çalışıp çözemediğim problemleri tek başlık altında soruyorum, Sorduğum sorunun cevabı forumda varsa , o kadar aramama rağmen gözümden kaçmıştır. Şimdiden kusura bakmayın.

Öncelikle : - Opencart Sürümüm son sürümdür.
- Kullandığım Temp YooColor'dur.

1 - Para Yuvarlaması : Forumda benzer şeyler var ama, benim istediğim problemin çözümünü göremedim. Ürüne 1.7 TL yazdığımda direk yuvarlayıp 2 TL yapıyor. Ben tam fiyatı gostermek istiyorum ( Panelden Yazdığım).

2 - Ürün Özelliklerinde, seçenek olarak renk koyduğumda ( sanırım kullandığım templ ile alakalı.) - Yellow - Blue gibi ingilizce çıkıyor ve seçenekler yerine Selection yazıyor. Bunları Türkçeleştirmek istiyorum ve ek olarak Siyah diye bir renk seçeneği eklemek istiyorum.

3 - Sepetim Sayfasında Kargo hesaplama ve indirim kodu kullan bölümlerinin olmasını istemiyorum?

4 - Ürün puanı gibi şeyler olmasını istemiyorum.

Şimdiden Teşekkürler. İyi Forumlar

sembolpc

OpenCart-TR
Web sitesi
serkanpekdemir.com
kurmuş olduğunuz sürüm ingilize ise kendiniz çevirme yapmışsınız panel catalog seçenekler / seçemek grupları istediğin şekilde yarlaya bilirsin ve pu an olmasını istemiyorsanız product/product tpl dosyası içinden puanlama bölümünü kaldırabilirisiniz.

plustre

OpenCart-TR
Tamamdır, Renk Seçenekleri kısmını anlattığın gibi yaptım ve teşekkür ederim.
Ancak Puanlama kısmını halledemedim daha doğrusu product.tpl 'de yanlış bir şeyi silmek istemedim.
En önemli sorunda fiyatları yuvarlaması çözümünü bilen yok sanırım?

Fiyat yuvarlaması kısmını çözdüm yapmak isteyen arkadaşlar, Para birimlerinden, Para birimi ayıracını 2 yapsınlar.
Diğerlerini hala çözemedim