Ürün fiyatlandırılması!

martis

OpenCart-TR
Ben Opencart 1.3.2 Türkçeyi yeni kurdum.Gerçektem emek verenlere teşekkür ederim.Benim 2 problemim var aslın da tabiki şimdilik.Yönetim panelinden ürün bilgilerini giriyorum,mağazaya ürüne gidiyorum fakat ürünün fiyatı girdiğim gibi göstermiyor hala hiç girilmemiş gibi 0,00 TL. yazıyor.Bir de site yavaş,hızlandırmak için bir ayar var mı? Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Ürün eklerken kampanya veya indirim kısmında bir değer eklenmiş onu kontrol edin.
Admin panelden ürünü ekledikten sonra tekrar girip baktığınızda ürün fiyatı sizin girdiğiniz gibi mi yoksa sıfır olarak mı görünüyor ona bakın.

Sitenizin yavaş olması sunucudan kaynaklanması büyük ihtimal. Ya da dosyalarla değişikler yaptıysanız tarayıcı bunu yorumlarken zorlanıyor olabilir.

martis

OpenCart-TR
Dediğiz gibi değil.Kampanya ve indirim bölümlerine hiç bir şey eklemiyorum yine de yazdığım fiyat görünmüyor halen 0,00 TL. görünüyor.

Sonra şöyle düşündüm komple sildim yeniden yükleyeyim dedim gerrçi hatayı kurulum bölümüne bildirdim.Full sürüm zip li dosyayı indirdim winrarla dosyayı açmaya çalışırken dosya hata veriyor.offf.Bir türlü halledemedim.

Acele cevabınızı bekliyorum.Teşekkürler...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Dosyaları yeniledim. Artık yukarıdaki "Dosyalar" kısmından indirebilirsiniz.