Hata alıyorum: public_html/catalog/model/catalog/product.php on line 398

nadrot

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar opencart-tr_v1.5.1.3.1 kullanıyorum ama arama butonundabır sey aradığım zaman

Fatal error: Call to undefined function mb_strtolower() in /public_html/catalog/model/catalog/product.php on line 398

hatası alıyorum çözüm bulamadım yardımcı olurmusunuz acaba

serkan170

OpenCart-TR
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Her yeri araştırdım ancak bir türlü sorunu çözemedim. Hatta yapacak birisi varsa para verip yaptıracağım.

Tahminimce sorun siteyi taşıyınca oluşuyor.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Fonksiyon İle İlgili Bir Durum
İletişime Geçerseniz Yardımcı Olayım .

serkan170' Alıntı:
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Her yeri araştırdım ancak bir türlü sorunu çözemedim. Hatta yapacak birisi varsa para verip yaptıracağım.

Tahminimce sorun siteyi taşıyınca oluşuyor.

nadrot' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar opencart-tr_v1.5.1.3.1 kullanıyorum ama arama butonundabır sey aradığım zaman

Fatal error: Call to undefined function mb_strtolower() in /public_html/catalog/model/catalog/product.php on line 398

hatası alıyorum çözüm bulamadım yardımcı olurmusunuz acaba

serkan170

OpenCart-TR
Çok acil yardımcı olmanız lazım. Tel no e-mail ne şekilde olursa olsun görüşelim.

bekirus

OpenCart-TR
1.4 1.5 sürümlerinde kurulumu yapıyorum sistemi yapılandırmaya başladıktan sonra kategorileri resimleri eklemeye başladıktan sonra warning......phponlline... hataları sayfanın üstünde beliriyor. herkes bu konudan şikayetçi kesin çözüm bulan varmı