ana sayfada yeni ürün sayısını yan yana 5 şerli yapma

osman

OpenCart-TR
üstadlar mrb bugün sabahtan beri siteyi alt üst ettim ama uşalamadım yeni ürün modülünde ürün sayısını sınırlayabiliyoruz fakat yan yana çıkan ürün sayısını nerden değiştirebiliriz. resimde yanyana 4 tane var ben 5 tane yapmak istiyorum. sürüm 1.5.1
saygılarımla
konuyu yanlış yere açtım kusura bakmayın

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    32.6 KB · Görüntüleme: 90

serdar12345

OpenCart-TR
www.yildizlarbilisim.com benim sitedeki gibi birşey istiyorsun anladığım kadarı ile.
arama yaparak bulabilirdin ama ben yinede veriyim adminimiz 4 - 5. mesaj da açıklamış.
http://forum.opencart-tr.com/thread-4338.html buyur

anti91

OpenCart-TR
catalog/view/theme/default/stylesheet klasöre gir stylesheet.css dosyasını düzenle

PHP:
.box-product > div {

kodunu bul sitenin şekline göre ordaki kodlarını düzenle bu yazdığım kodu direk yapıstırırsan 5e5 yaparsın.

PHP:
width: 135px;
	display: inline-block;
	vertical-align: top;
	margin-right: 14px;
	margin-bottom: 15px;	
}

hadi hayırlı akşamlar.

NOT: 1) DÜZENLEMEDEN ÖNCE DOSYANIN YEDEĞİNİ ALINIZ.
2) Bu verdiğim kodlar default tema için fakat sol blokta kategori olan için geçerlidir. Saçma gelecek ama bundan başka benim bildiğim yöntem yoktur kodlardaki sayıları değiştirerek ve deniyerek dogru yolu bulabilirsiniz. Bu ayarlamalar Ekrandan ekrana göre değişiklikte gösterebiliyor. 22inch ekranda da tam oturabilir fakat 13inch ekranda anormal durabilir. Bu yüzden deneme yanılma yöntemi ile ayarlıyacaksınız.

Önemli bir uyarı daha genel ayarlardan ürün resim boyutlarını ayarla çok küçük duruyor ürün resimlerin.

osman

OpenCart-TR
tşkler arkadaşlar kodlarla oynayarak hallettim