Ürün Sayfasında Resim ve Sepete Ekle Hatası

cakirtasarim

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar bir müşteri için kurmuş olduğumuz opencart 1.4x sürümde ilk başlarda bir sorun yoktu fakat şuanda;

- Anasayfada sepete ekle butonu kayboldu
- Ürün sayfasında resmin üzerine tıklayınca daha önce aynı sayfada büyütüyordu şimdi farklı bi sayfada resmin kaynağından açıyor resmi
- ve son olarak ürün sayfasında sepete ekle butonuna basıyorum hiç bir işlem yapmadan bekliyor o şekilde.

Bu üçü hakkında ücretli veya ücretsiz yardım edebilecek arkadaşlar varsa konu altından bildirsinler.

voip724

OpenCart-TR
Ftp de dosyalar ile uğraştınız mı ?

mdogan35

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkuryesi.com
Header.tpl dosyanızdaki js(javascript) dosya yollarında bir sorun olabilir, Eğer bu dosya üzerinde değişiklik yapmış iseniz bu tarz sorunlar çıkması muhtemeldir.

Header.tpl dosyanızdaki şu kısımları kontrol ediniz.

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/jquery-1.3.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/thickbox/thickbox-compressed.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/thickbox/thickbox.css" />
<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/tab.js"></script>

Bunlar ile ilgili değilse en son değişiklik yaptığınız dosyaları tekrar yüklemeyi deneyin. En son ne gibi değişiklikler yaptığınızı bilsek daha ayrıntılı yardımcı olabiliriz.

İyi çalışmalar.

cakirtasarim

OpenCart-TR
voip724' Alıntı:

mdogan35' Alıntı:
Header.tpl dosyanızdaki js(javascript) dosya yollarında bir sorun olabilir, Eğer bu dosya üzerinde değişiklik yapmış iseniz bu tarz sorunlar çıkması muhtemeldir.

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/jquery-1.3.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/thickbox/thickbox-compressed.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/thickbox/thickbox.css" />
<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/tab.js"></script>

Bunlar ile ilgili değilse en son değişiklik yaptığınız dosyaları tekrar yüklemeyi deneyin. En son ne gibi değişiklikler yaptığınızı bilsek daha ayrıntılı yardımcı olabiliriz.

İyi çalışmalar.

header.tpl dosyasında üst kısmı değiştirip logo koydum (bilmeden bir kod silmiş olabilirim ilk defa yaptım çünkü)
home.tpl için bir adet flash slide koydum

site adresi: www.akperuk.com

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
cakirtasarim' Alıntı:
voip724' Alıntı:

mdogan35' Alıntı:

İyi çalışmalar.

header.tpl dosyasında üst kısmı değiştirip logo koydum (bilmeden bir kod silmiş olabilirim ilk defa yaptım çünkü)
home.tpl için bir adet flash slide koydum

site adresi: www.akperuk.com
Merhaba sizin sepet sayfanızda da hata var toplam hanesinde
Ara Toplam: Notice: Undefined variable: sub_total in /home/akperuk/public_html/catalog/view/theme/smrel_mavi/template/checkout/cart.tpl on line 47
siz öncelikle checkout kalsörünü ve cart dosyalrını yeniden yükleyin hata düzelmez ise ayrıca degişiklik yaptıgınız doyalsanızı yenide yükleyip ve düzenlemelerinizi daha dikkatli ve her degişilikten sonrada sitenizde aldıgınız bu hataları kontrol ederek gidin ki hangi degişikilk buna sebeb oldu tesbit edip hatayı giderebilesiniz....sorun sepet dosyalanızdaki ve buna ait js dosyalrındna kayankalnıyor gibi

cakirtasarim

OpenCart-TR
Arkadaşlar problemi buldum, html kod eklememi sağlayan bir modülden kaynaklanıyormuş, modülü kaldırdığımda problem ortadan kalktı fakat o modülü kullanmam gerekiyor problem yaratmayacak bir html modül var mı bildiğiniz?

mdogan35

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkuryesi.com
Html kodlarınızı direk dosyalar üzerine ekleyin derim, Boş html modülü olarak diyorsanızda freebox modülünü tavsiye ederim istediğinz gibi kodlar ekleyip kullanabilirsiniz.