Paypal isim değişikliği

nuclear

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba. Şöyle bişey yapmak istedim ama bir türlü bulamadım. Şimdi ürünü sepete ekleyip paypal ile ödeme yap denildiğinde paypala direk sepetteki ürün isimleri gidiyor. Ben bunu istemiyorum. orda sadece tek bişey yazsın.
Örneğin müşteri 4 çeşit ürün aldı. sepete ekledi paypalı seçti. ürünler paypala aktarıldığında gözükmesin sadece "benimsitem.com ödeme" veya "benimsitem.com hizmet" gibi birşey yazsın.
Bu nasıl mümkün olabilir acaba? Yardımcı olabilecek varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
Hangi ödeme seçeneğini istiyorsunuz ?

PayPal Website Payment Pro
PayPal Website Payment Pro (UK)
PayPal Standard

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
Ben denedim ama isim veya herhangi bir şey yazınca PayPal error veriyor. Belki bir çözümü vardır ama herhangi bir değişiklikte error verdi

nuclear

OpenCart-TR
opencartın eski sürümlerinde direk öyle çıkıyordu. ürün bilgisi olmadan. işte onun gibi ama editleyebileceğim bir şekilde y apmak istiyorum.

yokmu bilen biri doslar :( eğer bilen biri varsa nerenin editleneceğini söylemesi yeterli:(

alavrez

OpenCart-TR
paypal ticari kullanıcın var ise paypal.com.tr ye giriş yap daha sonra orada profili düzenleme kısmına gir ödeme seçeneklerinde görünen isim kısmı gelecek oraya ne görünmesini istiyorsan onu yazabilirsinz

nuclear

OpenCart-TR
alavrez' Alıntı:
paypal ticari kullanıcın var ise paypal.com.tr ye giriş yap daha sonra orada profili düzenleme kısmına gir ödeme seçeneklerinde görünen isim kısmı gelecek oraya ne görünmesini istiyorsan onu yazabilirsinz

Yardımınız için teşekkür ederim ama ben onu demiyorum. O kısmı biliyorum. Benim dediğim sipariş siteden paypala geçerken paypalda ürün isimlerinin gözükmemesini istiyorum.
Örneğin müşteri 5 tane ürün sipariş etti. Bu 5 ürün tek tek gözükmesin toplamda paypalda xxx nolu sipariş diye gözüksün istiyorum.

unsound

OpenCart-TR
eren.erduran' Alıntı:
Hangi ödeme seçeneğini istiyorsunuz ?

PayPal Website Payment Pro
PayPal Website Payment Pro (UK)
PayPal Standard

PayPal Website Payment Pro yu Türkiye için açtılarmı?