Ürün Sayfasında Video Tab Modülü

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
2s65y6b.jpg

2l2vk7.jpg

Ürün sayfasına video tab sekmesi ekler. Dosya içerinde anlatımı (ingilizce) ve değişiklik yapılmış dosyalar vardır. Bu dosyaları direk atmanız durumunda yedek almayı unutmayınız

Ekli dosyalar

• PRODUCT_DETAILS_EMBED_CODE_TAB_1.5.0.5.zip
    36.9 KB · Görüntüleme: 710

exkalibur

OpenCart-TR
RE: Mod istegi ürün Video Youtube for Opencart 1.5.x

cok tesekür derim diyecem hemen

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
1.4.9.5 için kurulum yaptım süper oldu biraz uğraştırdı tabi Mysql da sorgu yapmadan olmuyormus bende sonradan öğrendim kurduktan sonra hata veriyor demeyin dosyalar sağlam he birde eski produc.tpl dosyanızı mutlaka saklayın değişiklik yaptıysanız

Modül örneği için demo

Bilmeyen arkadaşlar için Mysql sorgu alanına aşağıdakini yapıştırın

ALTER TABLE `product` ADD `youtube_code` TEXT NOT NULL ;

1.4.5.9 için geçerli 1.5 için arkadaş daha detaylı yardımcı olacaktır.

ykutlu

OpenCart-TR
Web sitesi
www.halilurrahman.com
v 1.5.0 a kurdum.
iyiki yedek almışım.
ürün özlliklerinde bütün türkçe karakterler değişti, acaip acaip şekiller çıktı.

Nasıl düzeltilir, bilen varsa hoş olur.

exkalibur

OpenCart-TR
[bbendede oldu arkadaslar cok tesekkür ederim [/b]

Öncelikle cok tesekür ederim Yardimlarinizdan dolayi

kendime ait 3 sayfada da kullaniyorum suanda ingilizce ve almanca cevri konusunda yardima ihtiyaciniz olursa seve seve yardim edebilirim

ayrica manuel kurulum icirisinde bulunan dökümanda

IN catalog/language/english/product/product.php altini benim cizmis oldugum english kismini siz kullandiginiz dile göre türkceyi yada almancayi secin eger kullandiginiz dili secmezseniz video yerinde tab_youtube yazar hatirlatayim dedim

mbilken

OpenCart-TR
ben bunu 1.5.1. de denedim hatalar verdi o yüzden tekrar geri aldım ama uyarlanırsa çok yararlı bir modül olucğından eminim

mbilken

OpenCart-TR
Notice: Undefined index: youtube_code in /home/duvarkagidim.org/httpdocs/admin/controller/catalog/product.php on line 1063 böyle bir hata veriyo

embed kodunu yazıp okeyleyincede

Error: Unknown column 'youtube_code' in 'field list'
Error No: 1054
UPDATE product SET model = '978309', sku = '', upc = '', location = '', quantity = '1000', minimum = '1', subtract = '1', stock_status_id = '5', date_available = '2009-02-03', manufacturer_id = '0', shipping = '0', price = '40', points = '0', weight = '0', weight_class_id = '1', length = '0', width = '0', height = '0', length_class_id = '1', status = '1', tax_class_id = '9', sort_order = '0', date_modified = NOW(), youtube_code='<iframe width="420" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/PZVwr1f8j1k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>' WHERE product_id = '102'

bu kodu veriyo

maxone

OpenCart-TR
may es kul sorgusu nerede nereye yazcaz bu kodu ? ALTER TABLE `product` ADD `youtube_code` TEXT NOT NULL ;

SCAMP

OpenCart-TR
maxone' Alıntı:
may es kul sorgusu nerede nereye yazcaz bu kodu ? ALTER TABLE `product` ADD `youtube_code` TEXT NOT NULL ;

phpmyyadmine oradanda opencartın kurulu olduğu database ye gireceksin yukarda sql sorgusu çalıştır veya sql yazar oraya yapıştır ve çalıştır de

sekhil

OpenCart-TR
SCAMP' Alıntı:
maxone' Alıntı:

phpmyyadmine oradanda opencartın kurulu olduğu database ye gireceksin yukarda sql sorgusu çalıştır veya sql yazar oraya yapıştır ve çalıştır de

SCAMP arkadaşım sen mysql de çalıştırabildin mi bunu ? hata veriyor çünkü 1.5x

SCAMP

OpenCart-TR
yok ben kurmadım sadece nasıl çalıştıracağınızı gösterdim özelden cpanel bilgilerinizi atın bide ben deniyeyim.

Ekleme : localde denedim sql kodunu bi sıkıntı yok yapamayan arkadaşlar özelden bilgilerini atsınlar yardımcı olayım

sekhil

OpenCart-TR
SCAMP' Alıntı:
yok ben kurmadım sadece nasıl çalıştıracağınızı gösterdim özelden cpanel bilgilerinizi atın bide ben deniyeyim.

Ekleme : localde denedim sql kodunu bi sıkıntı yok yapamayan arkadaşlar özelden bilgilerini atsınlar yardımcı olayım

yani bu kodu mu çalıştırdın ? ALTER TABLE `product` ADD `youtube_code` TEXT NOT NULL ;

sogenserkan

OpenCart-TR
Bu modül 1,5,1,3,1 versiyonu içinde ayarlanabilir mi acaba

SCAMP

OpenCart-TR
sekhil' Alıntı:
SCAMP' Alıntı:

yani bu kodu mu çalıştırdın ? ALTER TABLE `product` ADD `youtube_code` TEXT NOT NULL ;

evet o kodu çalıştırdım

sogenserkan' Alıntı:
Bu modül 1,5,1,3,1 versiyonu içinde ayarlanabilir mi acaba

pm atmışsın ama cevap veremedim mesaj kutun dolu

ucuzsanaltl

OpenCart-TR
arkadaşalr konu dışında ama birşey sormak istiyorum
blokları sağa aldığım zaman ortadaki afiş bölümü sağdaki bloğun altına kadar geliyor ve o kısım boş görünüyor
chrome ile firefoxta bir sorun yok
ie9 da uyumluluk modunu seçersen düzgün görünüyor ama bunu herkese yaptıramayız
siteye girecek olan düzgün bir görüntüyle karşılaşmıyor o yüzden mecburen sağ tarafa blok koyamıyorum... site adresim http://www.siberindirim.com
diğer sorum ise kategoriler üstte çıkmasın sol yanda çıksın onu ayarlıyabilyorum aslında ama üst tarafta istediğim banner şeklinde anasayfa filan. teknodia.com gibi üst tarafta olabilir... yardımcı olursanız sevinirim