Yüklediğim Resimleri Nasıl Sıralayabilirim?

lidanya

OpenCart-TR
admin panelinde ürünlere resim yüklüyoruz biliyosunuz bende ürün ve ürün resmi çok oldugu için resmi yükledikten sonra resmi bulmam çok zaman alıyor bu nedenle resim yüklendiginde resmi yüklenme tarihine göre 1 sıraya getirebilirmiyiz?

adsl77

OpenCart-TR
RE: resim yükleme

yüklenme tarihine göre sıralanırmı bilmiyorum ama ben çözümü markalara klasör açarak buldum ve resimlerede ürünlerin adını veriyorum. ihtiyaç duyduğumda binlerce resim arasında aramaktansa yüzlerce resim arasında arıyorum :)

lidanya

OpenCart-TR

:D oda güelmiş ama bi çözüm yolu olmalı çözüm yoksa opencart ın büyük bi eksigi daha madem profesyonel oynanıyor bence önemli bi konu bende kodlamaları incelemeye basladım bulursam paylaşıcam

ea430

OpenCart-TR

adsl77' Alıntı:
yüklenme tarihine göre sıralanırmı bilmiyorum ama ben çözümü markalara klasör açarak buldum ve resimlerede ürünlerin adını veriyorum. ihtiyaç duyduğumda binlerce resim arasında aramaktansa yüzlerce resim arasında arıyorum :)

mantıklı bir yol bizde bu şekilde çalışmaktayız,
ürün kategorisi/ marka/ resim adı

konuyu acan arkadaşada katılıyorum resimler için yeni bir yol bulunmalı ma nasıl bunu bende bilmiyorum veya cs-cart tarzı bişey düşünülebilir çok iyi bir alt yapıya sahip,
ama bu şekilde daha iyi ürün stoktan kalkınca resimi silerek servere yer acabilirsiniz.

saygılarımla iyi günler.

lidanya

OpenCart-TR

valla ben alanı buldum eklenecek alanı kodlara bakıyorum bakalım gelişme olursa paylaaşacam bu konuda bilgisi olanlarda yardımcı olsa birlikte daha kolay bulabiliriz